Biely husty hrudkovity vytok

Príspevok v téme: Biely husty hrudkovity vytok
prosim poradte

ahojte. priblizne pred mesiacom som zacala sex. zit, mam 22 rokov, mavame sex pravidelne priblizne 2 krat za den. Partner sa ma casto dotyka na posve aj vo vnutri v nej prstami. Pred par dnami ma velmi zacalo tam dolu svrbiet a stipat, mam to take zacervenale, skoro ako sparene alebo vysuchane. uz nielen na povrchu ale zda sa ze aj vo vnutri v posve. no vcera sa k tomu pridal aj nejaky vytok alebo co to je. obcas zo mna vyjde len taky biely kus niecoho 2 krat 2 cm. Je to hlienovite, huste a hrudkovite, pripomina to hustu krupicovu kasu, aj farbou. Pozerala som si tam dolu zrkadlom, mam to stale pri vchode do posvy a je toho plno aj vo vnutri v posve. Co to moze byt, prosim poradte. Moze to byt nejaka infekcia, napr. od partnerovych prstov, alebo som prechladla? Mimochodom, uzivam ATC. Dakujem

monika899

ahojte mam podobny problem,biely hrudkovy vytok..sem tam svrbenie.davala som si multi gyn ale nezabral a myslim ze sa to zacina zhorsovat lebo zacina zapachat.najhorsie je ze som v zahranici a tu sa ku gynekologovi nedostanem.uzivam aj psyllium s laktobcilom ale mam pocit ze ani to uz nezabera,aj ked trocha pomohol..viete mi nieco poradit?vopred dakujem

5-kaVe

Môj recept... Hádam niekomu pomôže. Na tampón si kvapnúť 2 kvapky čajovníkového olejčeka (Tea tree oil) a zaviesť na noc. Opakovať 4-7 nocí, prípadne pošvu aj zvonku natrieť olejčekom. Netreba chodiť k lekárovi ani často do lekárne po Canesten, či iné antimykotikum. Jedno balenie olejčeka vám vydrží veľmi dlho a máte ho vždy po ruke...

boba 77

ak si to doteraz nikdy nemala je vysoká pravdepodobnosť, že ťa nakazil tvoj drahý. v tomto prípade by ste mali byť preliečený obaja, inak sa ti to bude stále vracať......

boba 77

ak si to doteraz nikdy nemala je vysoká pravdepodobnosť, že ťa nakazil tvoj drahý. v tomto prípade by ste mali byť preliečený obaja, inak sa ti to bude stále vracať......

panča

neviem, ci si uvedomujete, ako sa tu zahravate so svojim zdravim....
biely hrudkovity vytok, je jasna mykoza..nesedim pri pc ale bezim k lekarovi...hned !!!!!

nikuš7

..ja by som sa chcela spýtať, že či tento hustý hrudkovitý pošvový výtok nejako súvisí s tehotenstvom..pretože tiež to mám a aj to svrbenie v oblasti pošvy ma trápi..a či môže nejako narušiť menštruáciu..prosím poradte..

Domčik

ahojte,tiež mám podobný problem s tým výtokom,mám ho iba od dnes rána,ale citim,že niečo nie je v poriadku už asi dva dni,tiež ma to dolu svrbí a mám to akoby trošku napuchnuté a sčervenané a čitala som,že tu niekto písal o jogurte,ktorý si maju ludia s týmto problemom aplikovať na noc do vnutra a chcem sa spýtať či by som mohla použiť ako "prvu pomoc" aj smotanu tá tiež obsahuje mikrofloru a ak hej či je jedno aku alebo iba kyslu alebo iba sladku.Dakujem