Ako užívať antikoncepciu?

gasdlkj

to baby --- ja som takisto zacinala brat v iny den ako 1.den menstruacie ... totiz doktor mi povedal,ze u neho mnoho zien ktore zacinali brat HAK v prvy den, tak nasledne dlho spinilo,mne povedal ze mozem brat 2. az 5.den od zaciatku menstruacie, ze to sa este da...ale ze mam davat pozor este tyzden,ze nebudem este chranena.... cize to su nazory doktorov,.mas dve moznosti: 1./ v prvy den zaciatku menstruacie,vtedy si chranena od zaciatku 2./ od 2. do 5. dna menstruacie,vtedy si chranena az po tyzdni ...takze je len na tebe

smutny

cem sa opytat...! priatelka zacal bart atikoncepciu..1. menstruacie...brala ju tyzden ale na druhy zevraj ma mat pauzu a potom 3. a 4. tyzden zas brat...? je to spravne?... a ked v ten 2. tyzden neber tabletky je chranena ... ci nema ziadny ucinok ak ich nebre?..prosim o radu cim skor?!

3martina3

Myslim, ze diplom z mediciny ma tvoja doktorka a nie kamoska. Ak to zacnes uzivat teraz, o 9 mesiacov sa mozes kamoske podakovat za babo. Inak mas k tomu aj navod, tak ho prestuduj, nie je tam na paradu. HAK sa uziva v 1. den menstruacie, vtedy si chranena hned od zaciatku. Mozes zacat aj neskor, najneskor v 7. den menzes, vtedy sa vsak musis chranit 7 dni aj inak.