granuloma annulare

Príspevok v téme: granuloma annulare
lienocka123

ahojte vie mi niekto poradit o tejto chorobe, som z toho zufala objavilo sa mi na tele uz niekolko flakov, zacalo to pred tromi rokmi a tie flaky dodnes nezmizli (najvacsi mam cca 4x6cm), da sa to vobec nejako liecit, alebo nejaky spôsob aby to aspon nebolo vidiet, alebo spôsob ako predchadzať vzniku. poradte prosim, bojim sa ze za par rokov mi to zasiahne cele telo, uz teraz sa ma ludia pytaju ci mam popaleniny

Anonymka18

Dobry den, ja s GA bojujem 17 rokov..zacalo to na clenku,potom na druhom clenku..neskor lakte,teraz zapastie..v tehotenstve mi zacali loziska miznut a zmizli nadobro..teraz kojim a 3 mesiace po porode sa mi to zacina zase objavovat na zápästí..kortikoidy nezabrali...dusik..velmi bolestive a nic. Wobenzym som brala kym som otehotnela..testy mi robili a vsetko ok..budem vdacna za kazdu radu,co Vam pomohla a ako sa vyliecit?

lienocka123

no ja pri tejto chorobe uz stracam nadej, stravila som tyzden v nemocnici kvoli tomu (kedze to uz mam 4 roky), presla som vsetkymi moznymi vysetreniami od zubov, cez pluca az k zaludku a vsetko vyslo v poriadku, aj krvne testy, nicim netrpim a nic mi nezabera, uz to nechavam tak, raz to snad same bez seba zmizne, ale skusim brat tie enzymi a uz som vysadila aj antikoncepciu, uvidime co to spravi.

alenka

Ahoj,
akurat som sa vratila z kozneho a moja mala 2 roky to ma tiez, za par dni sa je ti zvacsilo 3x, jedno ma uz 05x05, som zufala, nestastna, neviem co budeme robit:(((((((...uz sa Ti podarilo nieco o tom vypatrat?????
Dakujem za radu.

RNG

Vsetky nazhromazdenia neziaducich materialov(smetiska) alebo nefunkcneho tkaniva sa daju odstranit nasimi upratovacmi v tele, enzymami a bielymi krvinkami.
Stimulovanie vytvarania enzymov sa da doplnkom extra jodu.
Enzymi sa daju doplnat aj z vonkajsich zdrojov,(niektore surove zeleniny, ako cvikla, stonkovy celer a ine), ovocia(ananas, papaja) alebo enzymatickych koncentratov branych na prazdny zaludok.
Stimulacia aktivity a vytvarania extra bielych krviniek je hlavne beta glukanmi.