kazda rada je dobra...

Príspevok v téme: kazda rada je dobra...
lea

mam chlapca,kt. mam velmi rada.boli sme na chate a ja som sa trosku opila. venovala som sa aj kamaratom,ale aj jemu... ale on na mna vybehol ze som stale s kamaratmi.
priznam si mam strasnu povahu,som velmi naladova...bavili sme sa,ale potom som dostala stryh a mala som na pip naladu... nebolo mi do reci,no a v aute mi dal kopacky...ale ze ak mu napisem,ze na vsetko zabudneme a zacneme od zaciatku.tak som mu napisala,aj som sa ospravedlnila... velmi to lutujem,no ale on je na mna stale nahnevany... neviem co mam robit. este mu vypisuje moja kamska,ze niesom zrela do vztahu,ze to neba somnou buducnos,ze na je lepsia. a vcera mi povedal,ze jeho kamarati mu povedali,ze ho nemam rada,ze oni to tak vidia.lebo ze ho ani za ruku nechytim... ale keby som ho rada nemala tak s nim nechodim,len on ma asi nechape.nechcem ho stratit,lebo je velmi chapavy,mily... napisala som mu ze nejdem von,lebo mi neni najlepsie... ale ak pojdeme potom,zajtra von,co mu povedat,aby pochopil ze ho mam rada a nechcem ho stratit...
ale asi maju ostatni pravdu,ze niesom zrela do vztahu...mam to nechat tak,alebo sa mu este raz ospravedlnit???

piskotulienka

ahoj lea,
ty sama musis citit, ci si zrela do vztahu...ak ano, a mas toho chlapca rada, nepocuvaj kamaratov a riad sa svojim srdcom.Ak chces byt s nim, povedz mu to..aj to ze ho nechces stratit. A ti kamarati do vasho vztahu nevidia takze si z toho nerob tazku hlavu kvoli tomu co mu povedali.:) papa pekny den