vas nazor?

Príspevok v téme: vas nazor?
Kylie

Dobry den, moj problem je trohu komplikovany, ale budem sa ho snazit zrozumitelne popisat. Chcem este poevdat, ze uz som objednana na gynekologiu, ale som z toho uz velmi nervozna, rpeto chcem vyuzit moznost opytat sa na nazor odbornika takouto cestou.
Mavam nepravidelnu menstruaciu.15.11., kedy som mala mat menstruaciu, zo mna vysiel len taky zakrvaveny hlien, nic viac. Menzes som potom dostala 29.11. - cize s 2tyzdnovym meskanim. Od vtedy ma trapia boelsti v podbrusku. Su to bolesti mierne, prechodne, co je vsak zvlastne - raz ide o ostru boles akoby pri lavom vajecniku, inokedy pri pravom, raz je to tupa bolest v oblasti maternice, niekedy bolest pocitim iba pri namahe, ak napr. nieco tazsie dvihnem, alebo kichnem. Stale ma bolest iny charakter. Ako pisem, neide o nejaku prudku bolest, ale citim, ze nie je vsetko v poriadku. Navyse špinim. Poznamenam este, ze pocitujem aj slabu bolest krizov. Asi 2 mesiace mi zvysene vypadavaju vlasy. Mam 21 rokov, na gynekologickej prehliadke som bola pred rokom a pol. Vtedy som mala mierne zvysenu hladinu prolaktinu.