Prvé randa s mužom

nella431

ved hej..už vážne na to kašlem..a dnes som bola s tou mojou byv. spoluž. stretli sme sa v bare a dozvdela som sa že stým chalanom chodia sem tam von..stálo by za bojovať..všetci ho len ospevuju aký je dobrý chlan a tak..ale vzdávam to..dobruu aj tebe..zatim paa

nella431

erika..no číslo možno má ale ja jeho už nie..ale nick má moj určite..takže ak bude chcieť nech sa páči nech napíše..=) berem to takto..aa ked som ho zbadala asi 5 min. som to rozdýchalva srdce sa mi inak rozbúšili tep 230 =)...toto sa mi ešte nidky nestalo..ale to bolo asi preto lebo som ho dlho nevidela..a to naše stretnutie dopadlo dobrelen potom som to zbabral..bolo to stranše trápne..ale čo už je to za mnou život jede dál!!=)

nella431

piškotka....vieš chvilku to vydržím..ale počase tie jej rečičky..no poviem ti najradšej by som ju poslala...ale radšej odídem od nej..=)

Erika69

Podla mna cas vsetko vyriesi, ak sa znova stretnete a pozriete si do oci bud pocitis nieco nezvycajne alebo nie. A ked ma tvoje cislo, a bude mat o teba zaujem, urite Ti zavola. Bud trpezliva. A ked nie on tak iny - zivot je krasny, stale ma pre nas nejake necakane prekvapenia.

piskotulienka

nelli,
to ja len tak som sa zasmiala na tej kamaratke :) nejako mi to prislo smiesne :D ked som si predstavila teba a ju :) dobre poznam take spravanie :)

nella431

erika..noo je to takto..ked sa stretnem s tou mojou byv.spoluž. chvílku si pokecáme že akosa má čo nové..a pod..ale dáke vážnejšie témy nerozoberám..a nedoverujem jej na tolko že by som sa jej toto spýtala..nechávam to plávať..ked bude chcieť sa ozve ak nie život ide dalej..aa tá moja spolužiačke dosť infantilná a rozmaznaná..je síce milá a zlatá ale ked som s nou dlhšie troška mi tým detinským správaním lezie na city=)

Erika69

Este jedna moznost by bola a to opytat sa byvalej spoluziacky, ak je to aj kamaratka, ci nevie nieco o nom blizsie a ci sa o tebe pripadne neinformoval.
Len ak nie je dobra kamaratka moze Ti sposobit aj to, ze mu nieco naznaci a nemusi to byt prave pozitivne. Zvaz to.
Vela stastia.