Mikoza, je to ono?

Príspevok v téme: Mikoza, je to ono?
prosim pomozte

JA BY SOM SA CHCELA SPYTAT CI SA DA MIKOZA CHYTIT AJ INAK AKO POHLAVNYM STYKOM..DAKUJEM VELMI PEKNE..A ESTE AJ HPV VIRUS CI SA DA CHYTIT INAK AKO POHL,STYKOM BO SOM CITALA ZE TO MOZES DOSTAT AJ KED SI NA KUPALISKU SADNES NA KACHLICKY A NEJAK SA TO DO TEBA DOSTANE..AAA STRASNE SA BOJIIIM..POMOOOC. :,(

suz

ahojte...aj ja mam problem intimneho charakteru..da sa povedat,ze nastal okamzite po pohlavnom styku...vdaka mojeje nezodpovednosti nechranenemu:(mam akysi divne zapachajuci vytok,nie casty ale je...ziadne ine problemi nemam...precitala som si charakterictiky a opisiy prejavov mykoz,kvasiniek...ale ja mam iba ten jeden problem a tak neviem co to moze byt..???

vrabček

ahojte.Ja by som sa chcela tiež opitat pred zhruba mesiacom som mala zapal dostala som čipky a zabrali mi bolo mi lepšie no prešli asi 2tyžne a mam asi zasa pliesen lebo mam neprijemne svrbenie.Doteraz som to nikdy nemala môže to bit tou oslabenou imunitou?Poslednou dobou som akosi chorľava aj ked som mala zapal som bola chora a teraz som zasa...

majjjka

ahojte chcela by som vas poprosit o radu.neustala sa i vracia mikoza je to neprijemne a obcas pri styku to velmi citit nevoete mi poradit aky liek je nato naj lepsi??mala som candibene pomohol mi na chvilku a opät to mam.citim sa trosku trapne ae ozaj prosim o nejaku rada.dakujem s pozdravom majka.

janikaana

Ahojte,
ja som sa docitala, ze TEA TREE OIL je dobry na kvasinky, mikozy, pliesnove a hubove ochorenia. Kvapnut na tampon a zaviest. Tampon casto vymienat. Aspon tyzden. Tento Australsky olejicek je maly zazrak.

majka777

**PROSIM POMOZTE MI SURNE!**,XCELA BY SOM SA OPYTAT CI MOJE PRIZNAKY NASVEDCUJU MIKOZE....STRASNE MA SVRBI CELA VAGINA A MAM TAKY HUSTY BIELY VITOK ALE NEZAPAXA....AKO TO MAM LIECIT???NEVADI KED NEPOJDEM KU GYNEKOLOGYCKE?....DAKUJEM ZA ODPOVEDE A POMOC

cica

mikoza sice nie je pohlavna choroba ale ak sa partner vyspi s inou a ona to ma tak to tiez mozes dostat ale to je nedokazatelne oklame ta ze to ma s vody alebo.....

panika

mykoza NIE je pohlavna ochorenie. Dostat sa k nej mozes uplne jednoducho - staci sa okupat vo vani s penou, pouzivat parfumovane vlozky, farebny WC papier, nosit nepriedysne nohavicky. Alebo napr. brat sirokospektralne antibiotika. Pri nich treba uzivat aj probiotika, pretoze antibiotika zabijaju aj ,,dobre" bakterie v nasom tele a moze sa to prejavit hnackami alebo mykozou (ci uz v posve, alebo v ustach). Lebo mila ALII -ak poznas ochorenie žaba, co mavaju male deticky v ustach, tak to je mykoza tiez.

alinakaa

takze mykoza je pohlavna choroba, a suvisi to tak, ze ja som ju nemala-dostala som ju od partnera-ktory dostal od nejakej inej holky-takze je to pohlavna choroba podla kt. sa da urcit nevera?chapete???