krvácanie mimo menštruácie

mima001

Dobry..mam podobný problem..mam taký krvavý az hnedý výtok...nemam ani ziadne bolesti ani nic...prislo to tak samo od sseba...co mam robit?

ewelina

mam tiez problem s krvacanim mimo menstruacie, beriem antikoncepciu a vsetci ma ukludnuju ze to moze byt z prechladnutia,je to mozne

panika

ak je to cca v polovici cyklu, ide o ovulacne krvacanie. Ale navstiv lekara, pretoze to moze byt uplne iny (zavaznejsi) problem

elona

Ja som tiez mala takyto problem, uz 2 tyzdne pred menstruaciou som mala krvavy vytok. Urcite zajdi za gynekologom, v mojom pripade bolo treba zmenit antikoncepciu (dal mi trojfazove tabletky), ale zistil mi aj polyp a ranku na krcku maternice, ktore su tiez castym dovodom mimomenstruacneho krvacania. Polyp mam uz vyoperovany, este ma caka zmrazenie ranky. Potom dufam, ze sa toho otravneho krvacania konecne zbavim. Inak zmena antikoncepcie zabrala, uz hned prvy mesiac to bolo ovela lepsie.

krasava

navstiv lekara. moze to byt lahka gormonalna porucha, ale mozno aj cosi ine, v kazdom pripade zajdi na gyndu a povedz, co ta trapi, normalne to nie je.