HAk+antibiotika... mozem? prosim je to surneee

panča

inak hod sem nazov HAK- vpodstate to je hlavne. Lebo antibiotika ovplyvnuju ucinok len niektorej HAK (malo by to byt napisane v sprievodnom letaciku od HAK)

panika

Treba si najst vhodny cas, pripadne hodit pripomienku do mobilu. Myslim, ze Ciphin tam nema vplyv (citam prave letak od ciprinolu-to je to iste). Ale su tam ine zakazy : slnko, solarko, mliecne vyrobky, lieky s kyselinou acetylsalicylovou (acylpyrin), lieky na znizenie zaludocnej kyseliny, lieky na astmu.

POZOR ! ziaden alkohol a je dobre k tomu supnut probiotika (aby si nemala hnacky)

alfonsita

volaju sa CIPHIN tie antibiotika... Ja si to chcem davat rano ked vstavem, lebo pred spanim mozem aj zabudnut ked pridem unavena zo zabavy a nie kazdy den chodim rovnako spat. Taktiez sa moze stat, ze ked si to dam vecer, mozno to potom vonku prezeniem s alkoholom a vygrcam ju...

krasava

alfonsita, mnohe antibiotika znizuju ucinnost hak, niektore vsak nie. napis nazov. jasne, hak ber nadalej, nevysadzuj, ale pocas styku pouzivaj aj kondom aspon tyzden, najlepsie vsak dva (aspon ja som sa istila dva tyzdne).

alfonsita

nevadi panika... to sa stava.. a mozem sa este opytat, mozem ich uzivat naraz? ze rano o siestej si vezmem HAk-tabletku a taktiez aj antibiotika...

...

ano znizuju a mnoho zien takto nechtiac otehotnelo.ak uzivas antibiotika treba sa dodatocne chranit a aspon aj po 3-4 dni po skonceni uzivania antibiotik.

panika

myslis to vazne, alebo si robis srandu ? antibiotika (niektore) znizuju ucinnost HAK. Tak ak chces otehotniet-smelo do toho