reakcia lekarky

Príspevok v téme: reakcia lekarky
evcca

posledne dva tyzdne som mala problemy so zaludkom, moj lekar ma poslal na gastroenterologiu, doktorka bola sokovana, vraj som prilis chuda a to mam 50/162cm, som podla nej podvyzivena. vsetko bolo okey, az kym som jej povedala, ze sa liecim pre ppp. odvtedy ako by mi neverila, ze ma boli zaludok, netravi mi a mam pocity na vracanie. podla nej je to len ppp. mam normalne jest, pribrat a predpisala mi vysokokaloricke drinky. co mam robit, fakt mi je blbo od zaludku a s ppp to nesuvisi, pretoze nevraciam a pravidelne sa stravujem. neviem, ale citila som sa neprijemne, ten jej pohrdavy pohlad a vazenie. je mi z toho zle, nie som blazon, ale oni sa ku mne dnes tak spravali.

evcca

mam za sebou to dnesne gastrofibroskopicke vysetrenie, vysetrenie celkom fajn v pohode, az na vysledok, zistili mi vredy na zaludku - nasledok 10rocnej ppp. doktorka mi to dala mierne pocitit, ale uz aspon jej pohlad nebol natolko pohrdavy. bolo mi zle samej zo seba, vsetci ti ludia okolo tam mali zdravotne problemy a ja som si svoje zdravie nevazila a takto umyselne poskodzovala. je to blby pocit, hoci viem, ze je to choroba.

panika

problemy su skor u bulimiciek (myslim sposobene ppp), pretoze pri zvracani sa im dostava zaludocna kyselina tam, kde nepatri. Z toho potom (to je pre Betku)-problemy so sliznicou zaludka, reflux, zuby vtahu a podobne problemy. Ale ked prestanu problemy s vracanim a dodrzis liecbu, bude to OK.

evcca-neda sa ist k inej lekarke ?

betka20

evcca : mala som bulimiu ale prestala som s tym a potom ma zacal boliet zaludok mala som krce... lekar ma poslal na gastro ked sa mi pozrel do zaludka spytal sa ma ci vraciam jedlo bola som tym taka zaskocena ze som mu povedala pravdu ale spraval sa ku mne ako k zdravemu napriek tomu ze vedel co robim robila... nakoniec mi zistili ze mi nic nieje ze to mam psychicke...
zaludocne problemy vacsinou naznacuju ze nevieme ako stravit nove skusenosti. bojime sa ich.... skus porozmyslat ci nemas v sebe nieco coho sa bojis napr pisomky v skole s toho ze priberies.... ak si nieco zistila porozmyslaj nad tym ci sa tym nemozes prestat trapit ... ak si odpustis a nebudes sa nad tou vecou trapit bolest pominie ak nie bude blet stale

evcca

asi bude pravda, ze ppp su problemy, ktore v lekaroch zbudzuju paniku, ale aj tak nemusia byt niektori taki povysenecki. mna to dost zobralo, stale este vnimam dost citlivo ako okolie hodnoti moj fyzicky vzhlad. neviem ako sa od toho odputat. vraj, ked sa na vsetky veci budem pod hocijakou zamienkou divat s pohladu chudosti a tucnoty, tak to stale bude blud ppp, co ma prenasleduje. ako sa teda toho zbavit? inak som z okolia nr.

[zruseny12]

nic si nevycitaj,ze si povedala,lebo ked ides k lekarovi musis mu vsetko povedat,ved napokon koli tomu si aj sla k lekarke.Aj ja ked idem,tak musim o vsetkom informovat lekarku.Lebo,jedna choroba navazuje na druhu,alebo jedna choroba sposobuje dalsiu,aj to ze mas malo zeleza,nie je to dobre.To si hlidaj a precitaj si o tom nieco,lebo ked to zanedbas,tak to nebude dobre.Aj ja som tak zacinala-po porode som mala zlu krv-malo zeleza,to sa zanedbalo-nie mojou vinnou,a dopadla som velmi blbo-len uz som z toho vonku,ale tahalo sa to kym sa na to neprislo velmi dlho.Tak ak budes chciet tak sa mozes ozvat,a este odkial si.Ja som tiez mala take problemi,po najedeni som mala pocit na zvracanie,a na odpadnutie az pocit,ze normalne je po mne.Lenze ja mam Tetaniu atd.takze ja uz viem dovod preco to je tak a este ine zdr.probl.Prajem ti krasny den.A na to vysetrenie chod,lebo i keby si s nim nebola spokojna,nie je na skodu.Len hlavne sa netrap,lebo toto si musela povedat.Aj k nam Tetanickam sa takto chovaju ako keby sme boli hypochondry,tak to nejak prekus,a chod.

[zruseny12]

Krasny den evocca,a okial si a kolko mas rokov?Ja by som Ti poradila nieco,len neviem,lebo uz som chcela pomoct takto a nedopadlo to dobre

evcca

je to nespecificky zapal, mohlo ho vyvolat cokolvek. krvne testy su takmer v norme, len zelezo je nizsie, ale to je u mna typicke. hneva ma to, ze ja som jej povedala, ze je mi po jedle na vracanie a ona do karty napisala, ze po kazdom jedle som vracala,- nastvalo ma to, lebo bojujem a nevraciam. v utorok mam ist este na jedno vysetrenie. neviem, ci tam mam ist, ona vsetko zase hodi na ppp.