RNG=prosim napis este raz

Príspevok v téme: RNG=prosim napis este raz
alexia56

Rng,pisal si ze adresa na ktoru si mi pisal nefunguje,tak uvadzam novu,tak mi to prosim napis este raz na mail.Ze co si myslis ake antibiotika a prir.produkty mam uzivat a ako dlho,v akych davkach na chlamydia trachomatis.Uvadzas GSE,oreg.olej a extrakt z olivovych listov,mam si to kupit vsetko,alebo vyber to najlepsie.V clanku o cytomegalovire uvadzas tieto produkty ako stredne silne,a najsilnejsie uvadzas betulin,hubu chaga(befungin),larrea trimentata,aj ked nemam sajnu z coho su vyrobene tie vyrobky,kedze ja sa s chlam.trachomatis mordujem roky,tak potrebujem nieco extra silne,nech sa toho uz zgabem,lebo si uz chceme zalozit rodinku.A este nieco,GSE je to iste co citricidal,alebo su to 2 rozne produkty,a da sa to zohnat aj v lekarni,kedze do BA idem az koncom decembra.Dakujem za odpoved.

RNG

GSE je vyrobok s obsahom 33% citricidalu.
Betulin je vytazok z brezovej kory, zatial je ho dostat len v Rusku a jedna polska firma predava 2% roztok poriadne draho.
Befungin je vytazok z huby chaga, predavaju ho vraj v Starej trznici v Bratislave z dovozu z Ruska.
Larrea tridentata je pustna rastlina v USA, nazyvana aj chaparal alebo creosote bush.
Pokusam sa o jej schvalenie aj na Slovenskom trhu, zaujimaj sa u konatelky mojich obchodov, kedy bude k dispozicii.