Sex v 15-tich - komu to povedať?

Príspevok v téme: Sex v 15-tich - komu to povedať?
martinaa.....

Mam 15 rokov a v lete som bola na dva mesiace v californii...chodila som tam do skoly a byvala v rodine no a spoznala som tam jedneho chalana slovaka ale rodina jeho mamy je cela z Ameriky, cize tam dost casto chodi..No a zacali sme spolu chodit a mali sme aj sex...on ma 17 ...bolo to super v noci dokonca na plazi proste skvele...ale teraz neviem mam to niekomu povedat?...mame alebo komu?...a gyn. som este nebola tak neviem co mam robit...

veronika

Martinaaa
je to okey, že si sa prvýkrát milovala, ale ak máš potrebu to niekomu povedať, tak to povedz, len priateľke ktorej skutočne dôveruješ a vieš, že to neroznesie všade navôkol. Mame to radšej nevrav, nemyslím, že by si vedela zvyknúť na myšlienku, že už nie si jej malé dievčatko, isto by sa jej to zdalo skoro. Na tému gynekologičky, nemusíš k nej ísť, kým nebudeš mať nejaký problém, Tvoja mama pri vyšetrení nebude a ak o to gynekologičku požiadaš, tak Tvojej mame to, že už nie si panna nepovie. Ničoho sa neboj. Som rada, že si ďalšou holkou, ktorá mala pekný prvý zážitok:)) Nechaj si to ako svoje vzávne tajomstvo, mama by pre to isto nemala pochopenie.

[zruseny5]

15 sex? to snat nie...15-škola zš. a nie sex!!!! ved v 15 nie-ste ešte zreli ne sex,nemate ešte dostatočne vyvinute organy,a o rozume ani nehovorim,vtedy je 100% puberta a svet gombička

evul

Ale je to hlavne o rodicoch...mne by teda neprislo normalne, mat v 15 sex, aj ked som po nom mozno tuzila...prave preto, ze mi rodicia dostatocne vysvetlili, ze sex nie je len zabava, ale aj zodpovednost atd, a ze mi to povedali skor, ako som nad tym mohla nejak extra rozmyslat. Si myslim, ze do veeeeelmi velkej miery maju rodicia zasluhu na tom, ako ich deti v puberte a dospelosti rozmyslaju...

ninocka3

Mne to pripada ako by si sa chcela pochvalit, ze si mala sex na plazi. Fakt neviem co riesis. Komu to chces povedat? Tak to povedz kamaratkam, alebo aj mame. Ta ta urcite pochvali.

evul

bozka: Keby za tebou prisla tvoja 15-rocna dcera s tym, ze s niekym spala, tak mozes vyfliaskat akurat seba, pretoze vychovavala si ju ty...