menstruacna krv

zuzinka17

Ahojte, nemam nikoho co mi poradil :-( Farba mojej menstruacnej krvi je svetlo cervena, je to normalne? mam aj zrazeninky, ale citam ze je to v poriadku.
Dakujem pekne za radu.

008piskota

Milé dámy aj s odstupom času niekoľkých rokov, by som chce reagovať na vaše príspevky. Pretože ste ma k smrti vydesili a to až tak, že som navštívila svojho lekára.

GYNEKOLÓG MI POVEDAL: farba menštruačnej krvi, jej hustota, intenzita to všetko závisí od konkrétnej ženy. Od jej stavby tela, vzťahu k športu, stravovacích návykov a podobne...

Mávam občas i ja takmer až čiernu krv, vyplavuj sa mi z tela i zrazeniny a napriek tomu dnes po kompletnej prehliadke u môjho gynekológa mi doktor povedal, že zdravšiu pacientku už vyše pol roka nemal.

Tak nestrašte mladé ženy :)
Snáď som pomohla.

janaaaaa

nezabudajte ze treba pit vela tekutin, aby sa krv zriedila a nebola taka husta a by menstruacia isla von lachsie

aluska1

mimi je to normalne..je to vystelka maternice, ktora odchadza menstruacnou krvou von, pretoze nedoslo k oplodneniu vajicka

je to logicke, ak vies ako prebieha cyklus a co je to menzes

mimi 56

Mne sa stane asi 2x za rok že idu zo mna ku koncu menštruacie take väčšie akoby kusky mäsa asi 2x2 cm. niekedy jeden niekedy dva. Je aj to normalne? Nie je to každy mesiac ale ako som pisala asi 2-3 x za rok.

tori

jasen - mne sa to stava pravidelne, ku koncu menstruacie zo mna idu krvne zrazeniny najvacie maju priemer okolo 7mm a dlzku asi 2,5 cm. ale zas nie je ich nejako velmi vela

danuska123

NIE NIE JE ! male ciastocky su este v poriadku a nie je to krv ale vystelka maternice co sa odlupuje pocas maternice ale ako nahle je toho viac treba ist za gynekologom a povedat mu to, potom sa robi take akoby vycistenie.robili to mojej znamej aj jej kamaratke a aj kvoli tomu mala silne krce.cize asi tak

jasen

ahojte, je normalne ak zo mna pri menstruacii raz od casu doslova vypadnu akokeby zrazene kusy krvi?? dik za odpoved

mango

ahoj...sem tam aj ja mam taketo problem je to v poriadku,zle alebo nebezpecne este som nebola na gynekologicke vysetrenia ja sa vsetkeho bojim((((