Tehotenstvo po interupcii

miska31

winkognitow ale ved sa da dat vnutromaternicove teliesko alebo podviazat vaječniky či tak nejak sa to vola a netreba ist na interupciu,ja tiež nemožem brat antikoncepciu mam dve deti a neberiem nič lebo partnera nemam ale keby som mala tak si niečo dam aby som nemusela ist na interupciu,ani nahodny sex nemavam takže nič teraz nepotrebujem.

winkognitow

johanav... ja si davam pozor...ale stat sa moze vselico.... uz mam tri deticky a viac by som nezvladla....antikoncepciu nemozem ziadnu zo zdravotnych problemov.... mam 36 zatial nepotrebujem ist na interupciu ale keby nahodou.... to bol len dotaz.... :o)

johanav

winkognitow .. ak sa mozem spytat kolko mas rokov a preco ked si uz mala jednu interupciu si nedavas teraz pozor?

winkognitow

....chcela by som sa spýtať po akej dobe môžem podstúpiť daľšiu interupciu keď som mala v júni 08... ĎAKUJEM :o(

katu5ik

colbert, tak tá je potom sprostá..a uvidis, ze ked dostane rozum a bude chciet mat miminko, jej sa to vypomstí..ale netreba podla nej sudit vsetky ženy, vies...

colbert

katu5ik,tak v takom pripade to berem.aj ja keby som bola tehotna a boli by nejake problemi co sa zdravia dietata alebo mna tyka,asi by som zrejme tiez volila podla niektorych "vrazdiaci zakrok".ja totiz poznam taku miestnu stetku,ktora uz bola 3 krat na interupcii a furt sa nepoucila,preto...

katu5ik

colbert...niekedy su interrupcie nutne z hladiska lekara... su zeny, ktore sa na babo tesia a zrazu zistia ze ho musia dat prec! a potom chcu otehotniet znova a dufaju ze to už bude v poriadku.

.takze nechapem vase drbnute poznamky...už ma pekne zacinate stvat, vy na tomto fore, ktory len kazdeho odsudzujete a rypete donho pricom on potrebuje pomoct... bohzehnaj tym, ktorí sa snazia poradit fakt v comkolvek... ja chapem, ze kazdý má svoje názory... ale nie je normálne ich prezentovať takýmito sposobmi a davat kazne cloveku, ktorý potrebuje pomoct... ked ma niekto problem a vy len chcete pisat stiplave poznamky, tak si radsej vypnite comp a chodte sa hadat so susedom, ktoreho aspon poznate! wrrrrrrr