predlzenie vlasov

anjelik1678

Mne s tým pomáhala kamoška doma a zvládli sme to :) cena super, takže ak ti niekto pomôže, bude to v pohode?

KitusiiQ

awojte..ja by som si ties cchcela dat predlzit vlasy..chcela by som take pramene okolo 50-60 cm...inak tie mikrokuzky...niekde som ccitala ze vraj v ciernych vlasoch ich dost vidno..:(.je to pravda??..myslite ze na cierne vlasy je lepsi keratin alebo nejaka ina technika..??..

luci: kebyse mi vlasky nerastu tak pomaly..tak to neriesim a pockam si na svoje dlhee..:D..urcite je to lepsie ako predlzene..kebyse mam svoje vlasy po pas tak ako ty..tak jasne ze by som ich za umele nemenila..:D:D..

sssuzana

www.predlzenievlasov.blog.cz
Predlzenie vlasov keratinom po dobu 3 mesiacov, 100 PRAMENOV, 100% VLAS,ZA 100 % NIZKU CENU A TO 11.000,-SK !!! Zavolajte a objednajte sa uz teraz na 0911845041 A KLIKNITE SI NA STRANKU www.predlzenievlasov.blog.cz kde sa dozviete viaco vlasoch a predlzovani !

luci

a prečo si nenecháte vlasy dorásť?
nieje to lepšie ked sú proste ,,tvoje,,
myslim že by s tým bolo omnoo menej roboti, ja mám svoje vlasy skoro po pás a nikdy by som nemenila za umelé

mira

cauko....ja mqm predlzene vlasy je to fajn citim sa celkom inak mozem si robit ucesi ake chem .....tak do toho kocky odporucam.......