Diacneal..ako proti akne?:/

lucy24

Mne tiež veľmi pomohlo sírové mydlo a tiež aj propolis. Prestala som si dávať make-up. A aj hoci som spočiatku vyzerala bez neho hrozne, teraz vidím, že práve on mi veľmi škodil a spôsoboval akné. Skúste tiež brať zinok, aspoň 2-3 mesiace v kuse. Kúpite ho v lekárni. Tiež to veľmi pomáha :-)

zdr.sestra

ja poznam diacneal od avene.. takze prvy tyzden to moze drazdit pokozku (scervenanie) ale do dvoch mesiacov to zabera.. niekedy robi take zlte flaky, ale ked si umyjes tvar, tak su dole.. lebo ten krem je taky zlty

paris

na problemy s akne odporucam jednoznacne Zineryt - kozmetika je len kozmetika a akne sa tym nezbavite
mne pomohol Zineryt k babikovskej cistej pleti - vobec nevysusuje plet, len trosku akoby octovo pachne, ale to sa da zvladnut :))
takže odporucam ku koznej a vyskusat

sann

v prvom rade je potrebné navštíviť kozmetičku a až potom je účinné nasadiť nejaké lieky. každému pomáha niečo iné, mne však pomohla kombinácia Indermu a krému Diacneal. účinok však nepretrváva stále, čo bude pravdepodobne spôsobené kumuláciou hormómov v tele (tento jav sa vyskytuje najmä v mladom veku).. teda nechcem sa tu hrať na múdru, tot len toľko, čo som chcela povedať :)

sun

jaj, anonymka, mam ten isty problem..chodila som 2 roky ku koznej, a dala mi tolko vselicoho, ze uz aj ja by som mohla byt dermatologicka.mala som zineryt, eclaran, eryfluid, nieco na F, aknemycin, lokacid, skinoren...a vsetko len nachvilu, potom som si ksycht umyvala len cistou vodou, aj to bolo len nachvilu dobre..ale jednoznacne treba mat furt cistu tvar, si ju stale umyvat s tamponmi, aj 5krat za den, lebo tie sproste pory sa upchavaju..a teraz mi segra doniesla taku masku na tvar, ale ona je taka tepla,a ta mistrasne pomohla, uplne tak upokojila...ono by to chcelo si myslim ze tu aha kyselinu, chodit na tie sedenia, aj ked jedno stoji 500SK a potom hlbkovy peeling, myslim, ze len to pomoze na flaky a akne..tiez mam tie flaky, ani mi nehovor!!! :) (

kvetka

no vichy som pouzivala aj aj najskor,aj sestra a aj kamaratka a poviem vam nikto si to nekupujte.je to svinstvo.aj mamina znama lekarnicka povedala ze ak to budem pouzivat ak v 40ke budem mat plet ako 60rocna babka.ze to skodi.a zase to nie je az take drahe a ani dobre!!!!! takze bacha na vichy celkovo.