Vnútromaternicové teliesko Dana

Príspevok v téme: Vnútromaternicové teliesko Dana
titi

Mam problem, po 7 rokoch som si chcela dat vybrat vnut.mater.teliesko danu,ale dr. nenasla tie vlakna ktore z toho trcia,lebo boli odstrihnute.Na sone danu videli cize je tam,len neviem ako mi ju vyberu a ci mi neposkodia maternicu a ci o maternicu nepridem ak mi tam dana zarastla.V pondelok sa idem zas ukazat a ak sa to nepodari idem do nemocnice.Ak mate skusenost prosim napiste.

www

Toto je najcastejsi problem s danou. Vrasta do maternice. Mirena je vraj lepsia.
vierka a manzel je alregicky na kondom alebo nemozes pouzivat inu ochranu ako hormonalne tabletky? S muzom tri roky ficime na prerusovanej sulozi, ktora v kombinacii s neplodnymi dnami je skoro 100 percentna. hormonmi sa tlacit nebudem. Dieta planujeme o 6-8 rokov, potom si dam spravit pri cisaraku podviazanie vajecnikov alebo manzel pojde na vazektomiu...

titi

Vierka,este ju mam stale ,pojdem az v januari a skusi mi ju vybrat pocas menzesu.Ak sa nepodari idem do nemocnice.Moj manzel nechce aby som si dala dalsiu danu.Vraj bude davat pozor.Inac toto je uz druha dana,s prvou som problem nemala.

vierka

Moja zlatá.Viem,čo si prežívala pri vyberaní dany.Osobne som sa pri takýchto výkonoch zúčastňovala.Tie ženy nehorázne trpeli,a my snimi týždeň dopredu,keď sme vedeli že prídu na vyberanie dany.Nejedna skončila v takom prípade pod nožAMI V ANESTéZE.Maternicu ti nechajú ,neboj,Chcem sa ťa opýtať,či si ešte dáš danu po takej skúsenosti.Preto si to ja nikdy nedám,hoc budem jesť tabletky do 45-ky.Ani mirenu.proste nič,čo sa dáva do maternice.Ale snáď sa to lekárovi/lekárke podarí.Niekedy sme to skúšali vyberať aj na 3 krát.Vyberali ti to počas menzesu?