Alergia a astma

Príspevok v téme: Alergia a astma
majka_

Dnes som zjedla mandarinku, od ktorej som sa vysypala na celom tele. Vsetko ma svrbelo. Zobrala som si Dithiaden, po ktorom to svrbenie preslo. Ale ide o to, ze mam aj astmu (to, ze mam alergiu na mangarinky som nevedela - az dnes...). A teraz sa mi zle dycha. Moze to mat nejake spojenie? Ta astma je stredne tazka. Beriem sprey Symbicort. Mam ho brat 2x denne. Uz som ho zobrala tak ako som mala. Mozem ho zobrat aj viackrat? Neublizi mi to? Moja alergologicka ma dovolenku.

RNG

Ak je alergia vyplyvajuca zo skrytych infekcii v tele, treba ich najprv vynicit, co najskor.
Je dost sirokospektralnych antimikrobialnych prostriedkov, ktore su ucinne aj na bakterie, aj na virusy, mykoplazmu aj na plesne a kvasne infekcie.
Clovek nemusi nevyhnutne poznat meno patogenu, aby ho vedel vynicit.

dagmar

Alergia a astma je dlhotrvajuca tlmena infekcia v tele.Neprisla som na to ja,ale odbornici,ktori sa zaoberaju tymito ochoreniami.Ja si len na ambulancii precitam odborne casopisy,ktore mi z konferencii donesie doktorka.Spraye,ktore uzivas su velmi skodlive,pretoze obsahuju medziinym aj hormon,ktory ked si strieknes,ti rozsiri dychacie cesty.Ale rozsiri ti zaroven vdychnutim aj cievy na srdci a aj na mozgu.takze toto svinstvo ti viac skodi,ako pomaha.Je tam aj riziko vzniku rakoviny pluc,kedze tie aerosoly sa v plucach ukladaju.

RNG

Na alergie som viackrat spomenul prirodne: enzymi(bromelain, papain), vitamin C, quercitin, omega 3 oleje a mnoho inych.