Ma niekto skusenosti s Colonixom( Dr.Natura)?

RNG

Colonixov je viac druhov. Tie ktore adresuju crevne parazity to robia na mechanickom zaklade, vymetenim vlakninami.
Mnohe vlakniny , hlavne rozpustne celulozy,,maju silne absorbcne vlastnosti, takze okrem mechanickeho "vymetenia" aj absorbuju do seba rozne toxiny. Modifikovane citrusove pektiny su tak male, ze dokonca sa absorbuju do krvneho systemu a cistia a absorbuju aj tam, takze su uzitocne aj pri detoxifikacii
pri lieceni rakovin.

Ked hovorime o parazitoch, tak su rozne, nielen crevne.

Adresovat vsetky sa da branim specificky protiparazitnych zmesi, ktore adresuju vsetky
(crevne,
krvne svalove, organove)

Napriklad jedna z tych zmesi obsahuje palinu pravu(artemisia absynthia),
alkoholicky vytazok zo zelenej supky vlasskeho orecha
a cerstvo mlete klinceky.

21 denna kura tymito vynici crevne parazity, krvne(napr babelioza z kliestov, malaria z komarov,rozne jednobunkove nalevniky z vody ako giardia, cyklosporidium cryptosporidium, (okolo coho bolo prave plno clankov, lebo sa neda znicit komercnou chlorinaciou a je ho coraz viac v komercnej vode z potrubia), microsporidiae a ine.
Hlbsie sa mozete dozvediet o tychto na Google.com, ked tam date slova Waterborne deseases, Wikipedia.)

aj ine parazity, vcitane napr castej
cicavice pecenovej, ktora sa nachadza v tele vo viacerych vyvojovych formach a jej vylucky su silne karcinogenne.

Niektori parazitologovia kladu parazity za pricinu az 50% roznych rakovin, vedie hlavne cicavica a jej vyvojove formy, ktore sa dnes nachadzaju aj v krvnom obehu, co kedysi pred zamorenim tela nebolo.

V skole sme sa ucili kolobeh cicavice od vajiciek cez kravsky zaludok, slimakov,prasata az k nam. Dnes ale niektore zo zygot sa vyvijaju v zamorenom ludskom tele(propylalkohol, metylaty, izopropylalkohol a ine z kozmetiky to umoznuju)

engel

RNG: takze ak som dobre pochopila,vhodna alternativa je:kombinacia psyliumu a betainu HCI?A co s tymi mikroparazitmy,ktore mame asi vsetci v trakte?Podla Vas aka by bola najlepsia kombinacia cenovo dostupnych produktov na kompletnu detoxikaciu organizmu podobnu Colonixu?

kamoska

RNG, co to znamena? vysledky zmiesane? Ja som pri tej reklame mala pocit, ze v tej tabletke je aj nejaky spagatik, na ktory sa to potom vsetko viaze a vyvola pocit u cloveka, ze ako strasne bol znecisteny....a pritom to mozno je normalne....ale ja mam zly ocit zo vsetkych "americkych" produktov....co ty na to? V amerike je na to aky ohlas?

RNG

Tema uz bezala, reklama velka, ceny nemozne, vysledky zmiesane.
Alternativa:psylium, konjac, citrucell, lanove semeno a ine silne zdroje vlaknin, hlavne rozpustnej celulozy