je nas viac?

Príspevok v téme: je nas viac?
Lara:)

zdravim:)vlastne to nie je problem,len by som bola rada,keby som zistila,ci existuje na svete este niekto ako som ja.niekto by ma nazval sebcom,no jednoducho nedokazem sa zalubit.no mam neuveritelnu schopnost menit tych najhorsich blbcov na mile a pozorne stvorenia,ktore by potom pre mna spravili co by som len chcela,no mam problem s nimi vydrzat dlhsiu dobu.jednoducho ma potom uz nezaujimaju.ked ich zmenim na ohladuplne a citlive osoby,prestanu ma zaujimat.ma este niekto taketo schopnosti a zaroven i "prekliatie"?

Lara:)

slimaciq:On bol podobny,tiez z tych-pretvarovacov,namysleny,sebavedomy,prilis isty sam sebou...zivot ho skrotil.ale mas pravdu,nemame tolko sil aby sme s takymi zili..alebo nie...mame dost energie,ale nebudeme si ju nicit na tych "neoblomnych",neskrotnych...vieme ju vyuzit aj efektivnejsie...urcite:)

slimaciq

Lara:presne v tom to je, ze ten rok, co si s nim nehovorila a nenechala sa obmakcit si uvedomil svoje chyby...no moj ex by si ich nikdy nepriznal. S inou nemal taky dlhy vztah ako so mnou a jeho predosle vztahy nestacili na to, aby ukazal svoju pravu povahu. Je uzavrety a dokaze sa excelentne pretvarovat. Je to zvlastny clovek, ale viem, ze ziadna by s nim nebola stastna. On sa nevie pokorit, nevie si uznat chybu a podcenuje zeny. S takym by si tazko poradil psychiater, nie to este nejaka z nas zien....my nie sme na to dost silne, aby sme s takym clovekom dokazali zit a vsetko tolerovat...

Lara:)

a jasne,ze chlapi ostavaju vo svojej podstate nezmeneni.neda sa zmenit to,s cim sa narodili,no mala som vztah,kde on spravil chybu a ja som to ukoncila.ignorovala ho.po roku prosikania som s nim prehovorila.a je zmeneny.uplne protipol toho co to bolo predtym.vtedy sme sa nenormalne hadali pre kazdu malickost.teraz by ziadne malickosti a ani vacsie veci neboli problem.ale samozrejme,uz to nebudem vracat.co sa raz skoncilo...

Lara:)

ale oni sa menia pri mne sami.nenutim ich,len nejak vzdy scitliveju(a to nemam rada romantiku a nie som citlivka:)a ja ich takych nechcem...

dorka

blbcou sa neda zmenit akurat chvylku robia to co chceme a to neni spravne kazdy clovek ma pravo na svoje chcenie.(aj ten blbec)bud sa to naucime tolerovat alebo sa pohneme dalej .alebo sa stane to ked ten muz je slaba osobnost tak "pslucha"ale to vecsinou vyuzivaju jesitne a hlupe zeny no to je uz tema: co sa nam nepaci na zenach:))

slimaciq

No baby, klobuk dolu pred vami!! Ako sa ti podarilo Lara zmenit blbcov na citlive mile stvorenia? Aky mas na to recept? Mne by sa to tiez zislo....Ja som chodila s chladnym "blbcom" a zistila som, ze chlap sa kvoli zene nikdy nezmeni, ani ked tvrdi, ze ju miluje. Najradsej by som ti ho poslala...inak okrem jeho zlej povahy je to dobry kus a zaujimavy clovek...

dorka

ahoj.ja som mala tiez take schopnosti a este kusticok mam :(nerobila som to vedome.moja "snaha" bola tak nejak upravit vztah aby bolo ok aby neboli nezhody...no a nakoniec som vzdy dosla nato ze som veci robila tak aby bolo dobre mne (no toto zato neni uplne tak neviem to vysvetlit:)) .nie zato ze som sebec ale podla mna zato ze som si myslela ze aj druhemu je dobre to co mne,lebo co mam ja odskusane a overene to je"dobre":((nakoniec som podvedome uplne zmenila osobnost ale len naoko,bo ta podstata osobnosti sa nemeni no a vtedy zacali hadky:)))a zato sa ti zda byt partner nudny lebo "musi"a aj roby to co ty a tak niesu povedane nazory a zaujmy a tym neni tema ani zmena v zivote a vobec pestrost.uz som sa poucila takze hadat sa dokazem doteraz:)ale snazim sa nemenit osobnost lebo to sa neda!!!
(a nie si nahodou znamenie baran?)