Strasne sa potim .Nesmrdi to ale vidno to .Ako to odstranit?

katica

Ale pozor s driclorom, precitaj si pribalovy letak. Den po holeni si to mas dat, prvy den este v pohode ale potom bude palit, svrbiet.... treba to vydrzat, aj ja mam problem s potenim, driclor pomohol, ale po niekolkych pouziti som si to nemohla dat, tak ma to palilo, a len na noc si to davaj a hned potom do postele. vydrz, bude to lepsie. Len treba vydrzat.... inac Driclor obsahuje hlinik, co moze sposobit rakovinu, takze to nepouzivaj 20 rokov kazdy den :) pomoze to, keby nieco tak mi napis mail: zumike1@azet.sk

upotencek

ahoj a kde sa da ten DRICLOR zohnat?kolko to asi stoji? to su tabletky aleboo?>..dakujem velmi moc..dufam zepomoze..isto dakujem .presne ten problem mam aj ja nic farebne ..a ani sive a siva je taaak moderna ;(

kexik

cawko upotencek, ja som mala ten isty problem a tiez to u mna trvalo nejakych tych 5rokov a strasne som trpela-ziadne farebne tricka som ani kvoli tomu nenosila, len blede a cierne veci... no a potom som sem napisala a vela ludi mi poradilo skusit driclor... mozes si o tom precitat, vzniklo na to uz mnoho tem, tak si to vyhladaj, oplati sa skusit, mne to pomohlo na stopercent a teraz nemam ziaden problem si obliect cokolvek, uz sa vobec nepotim(o: