Prečo? sme nemali sex

Príspevok v téme: Prečo? sme nemali sex
romantickáromantička

Ahojte,mam 20 rokov.Vcera som bola sama doma a mala som sa stretnut s priatelom.Dohodli sme sa,ze u mna prespi.
Priatel ma 27 rokov.Vie,ze som panna.Sme spolu 7 mesiacov.Do mojej izby som dala kopu sviecok,moja izba je v zlto modrej farbe,tak som kupila lupene z modrych ruzi a porozhadovala som ich po izbe.
Ked prisiel pristel hned ma zacal bozkavat,isli sme grilovat na terasu,pili sme vino,stale sa bozkavali hladkali.Vsetko bolo uzasne,tancovali sme vcere na terase pod hviezdami.Obaja sme po sebe tuzili,tak sme isli do mojej izby.Ked priatel vosiel dnu,pozrel sa na mna a usmial sa.Lahli sme si na postel a bozkavali sa,po chvilke mi priatel povedal,ze dnes nie.Pobozkal ma a povedal mi,ze sa ospravedlnuje,ale takto to nechce.Ako takto?
Od vcera sa nad tym trapim,pytala som sa ho na to,ale on sa stale len usmeje a pozrie sa na mna svojimi modrymi ocami a nic nepovie.
Co som urobila zle?Nakoniec sme si zaspali v naruci a rano isiel priatel domov.
Trapi ma to a nemyslim na nic ine,len na to,co som urobila,ze sa so mnou priatel nechcel milovat.

crazynka:)

No neviem, mozno sa mu to zdalo moc romanticke...aj ked podla mna to muselo v tvojej izbe vyzerat krasne. Netrap sa nad tym, ono to pride...A aspon vidis, ze chalan nie je s tebou kvoli sexu ale kvoli tomu aka si pre neho jedinecna:) Drzim palceky:))))

romantickáromantička

Ved prave,nechce mi nic povedat.Dnes mi volal a ked som sa ho na to pytala,len mi povedal aj ja Ta lubim.
Nechapem to.

loli

No, tak toto by bola silná káva aj na mňa. Neviem...sama Ti na toto neviem odpovedať, ale asi aj ja by som bola z toho dosť zmätená...nerob si ale veľké starosti...myslím, že si nič nepokazila a možno on pripraví niečo tak ako by to chcel on...ktovie...je to zvláštne...a horšie na tom je, že Ti nechce dať odpoveď....hmmm

ľubka

Netráp sa nad tým. On určite chce aby to bolo neplánované a prirodzené. Takto by to bolo romantické, ale krajšie to bude, keď to príde samé od seba.Je to lepšie ak je trochu zdržanlivý ako keby sa hneď pri prvej príležitosti na teba vrhol. Neponáhlaj sa, nič ti neutečie.