Prečo? sme nemali sex

Príspevok v téme: Prečo? sme nemali sex
romantickáromantička

Ahojte,mam 20 rokov.Vcera som bola sama doma a mala som sa stretnut s priatelom.Dohodli sme sa,ze u mna prespi.
Priatel ma 27 rokov.Vie,ze som panna.Sme spolu 7 mesiacov.Do mojej izby som dala kopu sviecok,moja izba je v zlto modrej farbe,tak som kupila lupene z modrych ruzi a porozhadovala som ich po izbe.
Ked prisiel pristel hned ma zacal bozkavat,isli sme grilovat na terasu,pili sme vino,stale sa bozkavali hladkali.Vsetko bolo uzasne,tancovali sme vcere na terase pod hviezdami.Obaja sme po sebe tuzili,tak sme isli do mojej izby.Ked priatel vosiel dnu,pozrel sa na mna a usmial sa.Lahli sme si na postel a bozkavali sa,po chvilke mi priatel povedal,ze dnes nie.Pobozkal ma a povedal mi,ze sa ospravedlnuje,ale takto to nechce.Ako takto?
Od vcera sa nad tym trapim,pytala som sa ho na to,ale on sa stale len usmeje a pozrie sa na mna svojimi modrymi ocami a nic nepovie.
Co som urobila zle?Nakoniec sme si zaspali v naruci a rano isiel priatel domov.
Trapi ma to a nemyslim na nic ine,len na to,co som urobila,ze sa so mnou priatel nechcel milovat.

tara

tiež si myslím,že on chcel byť tým, ktorý to všetko "pripraví" aby to bolo v jeho réžii a aby si si to ty vychutnala a na nič iné nemyslela

charlotte

mam podobnu skusenost..a to iba hrala tlmena hudba....mozno sa bal, ze neplni tvoje ocakavania..mozno by si bol istejsi u seba doma....mozno on ti chcel pripravit taketo krasne prekvapenie..naozaj je to tazko povedat. myslim si vsak, ze by si nanho nemala naliehat, aby ti vysvetloval pricinu. akbude chciet, povie ti sam. ved sa lubite.

Nina49

Mozno to bolo az moc romanticke, videl, ze to planujes az do poslednej bodky. Mozno bude cakat na inu chvilu, ked to bude viac nez spontanne.To je moj nazor.

trikss

Nebrala by som to tragicky..mozno je este panic (ktovie) alebo sa mu nepostavil... mozno ti o tom sam povie, ked pride "vhodna doba".Ale.. je to fakt sila... Zase na druhej strane, je to troska voci tebe nefer..Ty si vsak neurobila nic zle. keby ho "odradila" ta romantika s ruzami, myslim, ze by zutekal hned na zaciatku.uvidis ci sa bude diat, ked budete v podobnej situacii znova. Ale taka mala rada: nepripravuj to. Zabudni na ruze a pod. Ked to pride samo a spontanne, bude to podla mna OK.Ahoj a vela stastia.

Alternativa

Skus sa k tej nadhernej epizode s dost necakanym koncom viac nevracat. Uz sa ho na dovody nepytaj, nehovor o tom s kamaratkami - bolo by zle, keby sa o tom vecere dozvedel napr. od kamosov. Vseto bude tak, ako ma byt, neboj. Ty si ziadnu chybu neurobila a hotovo - teraz sa usmej :D. Myslim, ze jeho pocity vystihla Lubka velmi dobre.

rita

môžeš byť šťastná že si našla takého chlapa čo ti neskočí hned do postele, možno to chce fakt prirodzene nie mať všetko pripravené a rovno na vec...určite ti to vysvetlí, gratulujem ti kde si ho našla?

durka

ty za to urcite nemozes, to nic. mozno ma priatel nejake problemy. aspon sa skus s nim porozpravat o milovani vseobecne, aky ma na to nazor a tak... ale netrap sa preto.