ako holit

asterix33

čaute ludia,najlepšie sa holí vo vani, pod vodou neni také trenie a žiletka sa velmi lahko kĺže, čiže nieje to nepríjemné, ale vyrážky a svrbenie bude pretože ako náhle ti začnú rásť chlpy a začnú sa treť oproti slipom alebo boxerkám, nastáva podráždenie, jedine, že by si nič nenosil dlhší čas

caku

Ja sa holim tak ze najprv si na chlpky napustam horucu vodu..aby neboli tak tuhe, a potom si dam klasicku penu na holenie a ziletkou taham v smere rastu chlpkov, dobre je po kazdom tahu ziletku oplachnut aby na nej neboli ziadne chlpky..lebo aj tie co su na nu nalepene zbytocne drazdia pokozku, po skonceni sa normalne umyjem sprchovym gelom a potom pouzijem klasicku vodu po holeni ( chce to trocha odvahy :) ... ale pozor ..nie ze si ju date na zalud...to sa uz len tazko da vydrzat :D )....ja som s mojim sposobom spokojny...mam sice po holeni take malinkate chlpky ale je to v pohode....

vol

urcite nie na sucho...ohol sa normalne ako na tvari...daj si penu abo gel na holenie a ides...a ked mas vyrazky pootm abo tak zmen znacku toho co pouzivas alebo co..

pretender

Ja sa dole holim zasadne pri sprchovani zo ziletkou v smere,akym rastu chlpky.Po oholeni vycistim oblast klasickym mydlom alebo sprchovym gelom a po ususeni si to natriem obycajnou Niveou a som v pohode :)

tommi

ahojte chcel by som vediet cim si mozem holit ochlpenie na penise. ziletkou,ci strihacom na vlasy ci noznicami? ktory je najlepsi sposob? dakujem

aleks

nehol, ja depilujem opilkou a vysledok perfektny. Len si ju nenechaj prilis dlho (dlhsie, ako 10-12 min), aby ti nespalila vajka :-) mne sa to stalo prvy krat

matulo

ja som to tiez maval ked som sa zacal holit ale neskor to preslo
skus nosit aj volnejsie pradlo (boxery) a holit v smere rastu chlpov cize od hora dole

jaja

Mily Jano98,rada Ti poradím: po holení si vyholené miesto natri sypkým detským púdrom, alebo použi Fenistyl gel /gel na alerg.reakcie -dostat v lekarni/. Dufam,ze som Ti dobre poradila a pomoze Ti to. Ahoj.