uz som zufala

Príspevok v téme: uz som zufala
julia0021

mam kombinovanu ppp.4 mesiace.bola som u psychologa,ale pripadal mi trosku divny.
pytal sa na nezmysly,a doknca mi zakazdym vtlkal do hlavy tuto vetu:
nechudni,chuda si,poznam aj tucnejsich ako si ty a su spokojny!
..no dobre,pomyslela som si svoje..
potom na konci sa ma spytal:tak co, nevytlciem ti to z hlavy?nepresvedcim ta otom ze si chuda?
podla mna ma vobec nechapal,absolutne.chcem ho vymenit.mozem?nepoznate nejakeho dobreho v nr?dakujem

rockerka

Takyto typci stvu aj mna.Urtice ho vymen, lebo ti nepomoze ale tvoj stav zhorsi. O vymene ps. sa porad s rodicmi alebo blizkymi.

Andrej :)

Ahoj :) tak toto poznám :D ja som bol už vyliečený a môj psychológ ma ešte liečil... :D Bol totálne mimo chumaj. Je to smutné, ale na Slovensku je to tak. :) Vôbec to nepochopil :( to je nanič. Zmeň ho to určite. A napíš ak chceš aj mne mail.. .rád pomôžem. Ja som anorexiu už mal. No dostal som sa z toho, tak verím, že by som vedel poradiť... tak neváhaj :) sydneycan@atlas.sk Popíš tam celý svoj problém a ja rád odpíšem.... Pa :)

zuzca26

nie aby hladal najprv pricinu zakopaneho psa ale NASILU ho vykopava (skor ci neskor sa zahrabe znova)- odborny postup naozaj! ale mas moj obdiv, vidno ze stojis pevne a ides vpred, drzim palce:) na tvojom mieste by som ho zmenila tiez:)