Pomoooooooooooooooooooooooooooooc

Príspevok v téme: Pomoooooooooooooooooooooooooooooc
elab

Ahojte, mam taky problem s ktorym si neviem rady kedze moj gynekolog ma dovolenku a ja mam cochvila dostat menzes takze vysetrenie nepripada do uvahy. No a teraz k mojmu problemu. Ide o to ze mam velmi citlive na dotyk miesto pri vchode do posvy, cele je to take neprijemne na dotyk,akokeby to bolo predrazdene a druhy problem je ze ked sa vzrusim a dojde ku stahom v posve, tak su sprevadzane velmi neprijemnym krcom a ked dojde k orgazmu tak celym mojim telom prejde velmi ale velmi intenzivny a neprijemny krc. Proste ten orgazmus nie je spravadzany prijemnymi pocitmi ale krcom. Neviem cim to moze byt, nikdy som taky problem nemala. Podotykam ze som panna. Prosim poradte mi co to moze byt a co by mi mohlo pomoct. Len jednu vec este dodam ze som sadla na studenu lavicku a odvtedy mam tu citlivost na dotyk ale tie krce nastali az pri uzivani Biseptolu ktory som brala

elab

Alti ja mam tieto problemy s neprijemnymi pocitmi uz skoro 3 mesiace odkedy som sadla na studenu lavicku no a tie krce som dostala az teraz odkedy som brala bismoral, kedze som zjedla segedinsky hned prvy den uzivania, tak teraz neviem ci ten krc je z toho alebo z toho ze by ten zapal casom zosilnel.

alti

Z chuti som sa zasmiala nad tym fnukom, ze v troskach. Ved Ta len caka :o). A neboj, zapal prejde, budes OK. A nemohla si chytit nejaku infekciu? Pozor na hygienu ruk. Nemyslim, ze to bol len segedinsky, lebo zjavne si kyslemu vobec nevenovala pozornost. Ale neries to uz, pi vela a urcite Ti nieco dalsi poradia proti zapalu a prip. dezinfekcii. Ahoj

elab

Bez lieku som uz 5 dni.Ale mam dojem ze zapal mocovych ciest nebol moj jediny problem ale ze mam aj zapal posvy.No tie krce mam len od uzivania bismoralu,kapustu som zjedla hned na prvy den uzivania :-/ to mi mohla ta kapusta vyvolat tie krce?Ja fakt neviem... Sa bojim ze moj sexualny zivot bude v troskach. fnuk

Alternativa

Hmm, velmi zvys prisun tekutin, ale ziadne lepive vody, najlepsie cista voda. Musis to z tela vyplavit co najskor. Inak, pri sulfoamidoch sa nesmie nic, ani ovocie, a segedinsky urcite tiez nie. Niektori lekari vylucuju aj zeleninu, cize NIC. Pit, pot, pit a cikat :o). A kolko dni alebo hodin si bez lieku?

elab

Uzivala som ho tyzden a brala som ho kvoli zapalu mocovych ciest ale prestala som s tym lebo mi ho zbytocne drazdil.Z kysleho sa mi podarilo zjest akurat segedinsky gulas lebo som si myslela ze sa to vztahuje len na napoje.No ale co mam teraz robit?Tie problemy s posvou som mala aj predtym az na tie krce, tie mam az od uzivania bismoralu.Ako sa daju odstranit?

Alternativa

Ako dlho si bez Biseptolu? A striktne si dodrziavala, ze pri jeho uzivani sa nesmie NIC kysle /sulfonamidy/, napr. ani malinovka? Mam skusenost, ze pri Biseptole dieta pilo vodu so stavou doma urobenou a malo neurologicky velmi predrazdene reakcie. Inak sa Ti neviem k prejavom vyjadrit, hadam len to, ze neprovokuj nejaky cas telo.