Japonske krystaliky

šepreta

ahojte prave sa mi mnozia krystaliky ak ma niekto zaujem darujem z nich ale musite si prist po ne osobne do NZ.danacova.niki@gmail.com

šepreta

ahojte prave sa mi mnozia krystaliky ak ma niekto zaujem darujem z nich ale musite si prist po ne osobne do NZ.danacova.niki@gmail.com

Sall

Ahojky, keby mal niekto zaujem, možem kryštáliky podarovať, ale len osobný odber, neviem ako by som ich posielala poštou. Prosím kontaktujte ma na mail. Okolie Žilina, Bytča, Považská Bystrica. pekný den

evitajanita

BRACEK:mas pravdu kolko zbohatlikov sa ide ozvat aby zarobili na ludskom zdravy len si precitaj o 2 clanky nižšie.No darmo biznys je biznys za darmo by som to dala lebo si myslim ze aj ta pani co ponuka za 300.sk.jej niekto daroval.Majte sa..

bracek

íha, zase nejake nove vselieky? nieco ako herbalife alebo chlorela? nechapem, ked je tu viac takychto produktov ako vsetkych slovakov dohromady, preco su vsetci taki chori a furt lezu na tento portal a na toto forum a stale sem pchaju nove temy aby sa im pomohlo. ved uz by sme mali byt zdravi ako eksimaci a nie stale jojkat a ochkat. naco su potom take produkty, ked to prd pomaha. aha, zabudol som: predsa na zbohatnutie tych, ktori ich predavaju.

jesen

Aj ja mam doma japonske krystaliky, pijeme ich uz mesiac, rychlo sa mnozia, myslim ze nie je dobre ich predavat, mali by sa darovat.

michaela bohunicka

mam krystaliky a mozem ich ucinky len potvrdit.mam ich uz v troch flasiach a predavam ich po 300sk.ak mate zaujem tak 0918661889

beyhan

ja mam japonske krystaliky. Maju sa pit tak 3 - 5mesiacov. Pomahaju na astmu, kozne choroby, vyrazky na srdce...Maju mat viac ucinkov. Ja som ich zacala uzivat od vcera tak ti potom dam vediet, ale znamy co mi ich dali si nevedia vynachvalit..