Potratila

Príspevok v téme: Potratila
Mario333

Ahojte vsetci..
moja priatelka pred 2 mesiacmi potratila. odvtedy sa uzavrela sama do seba, nechce jest, pit ju musim neuveritelne nutit, stale len place, sedi opreta o stenu a pozera do blba, alebo lezi a kuka do stropu..a ja neviem ako jej mam pomoct. Stale jej davam najavo ako len mozem ako ju lubim,a ze este budeme mat deti...ale ona sa vzdy len rozplace, ze je to jej vina atd. ale to nie je jej vina! viete, mala havarku, taky pako do nej napalila potratila..prosim pomozte mi ako jej mam pomoct..dakujem vopred

masti

Ahoj, uplne viem pochopit Tvoju priatelku, pozeram sa na to z trosku ineho uhla ako Ty, ale v podstate suhlasim s jatyonom. Ak si myslis, ze si vyskusal co bolo v Tvojich silach a myslis si ze jej psychicky stav sa nezmenil, riesila by som to prostrednictvom odbornika. Tvoja priatelka moze pomaly upadat do horsich psychickych depresii a potom to bude este horsie. Nemozem Ti dat odbornu radu, ale najlepsie je vyhladat lekara.

jatyon

nejlepsie a najucinnejsie jej pomozes, ak ju okamzite (zajtra) odvedier do psychologickej poradne,
alebo az ku psychiatrovi.
.
psychologovia bezne pomahaju pri tazkych situaciach: zaplavy, vlakovre nestastia, zemetrasenia, unosy , potraty ....