Akne-kremy dostupne aj bez receptu

zuzkaa

PROSIM POTREBOVALA BY SOM NEJAKY KREM NA AKNE CO BY MI POMOBOL ZBAVIT SA VYRAZOK DO TROCH DNI........EXISTUJE NIECO TAKE? PROSIM POMOC....DIK :(

nikolka

skus antiac, mne pomohol a emusela som ani nikoho prosit aby my to osetril, len som sa predklonila a nastriekala na chrbat, zachvilku sa mozes obliect takze ziadne strastiplnne kury.:)

vivka

no veronika,to je dalsi pripad ze kazdemu plet reaguje inak,ja mozem povedat ze PILING mi plet velmi zlepsil,dokonca som ho mala odporucany,mala som tazke akne,a pravidelny piling sposobil vyraznu zmenu..konkretne clean and clear... na aknoznu plet.je jemny,a pouzivam ho kazdy 3.den asi.. tazko radit,a neodporucat lebo kazdy sme iny... ja som za posl.roky skusila milion pripravkov,a konecne som nasla,ale inemu to moze sposobit problem,takze skusajte...

veronika

urcite by sokm neskusala nic peelingove.raz som skusila peelingovy cistiaci gel a onedlho sa mi tak zhorsilo akne, ze som musela ist ku koznej opat a ta mi povedala, ze peelingove cistiace prostriedky mozu zhorsit akne/lebo odlupnu odumretu kozu, ale nanestastie ju casto aj zanesu vyslovene do poru a miesto odpchatia upchaju/.takze nie je to az take ako v reklame, ze pripravok vycisti hlbkovo pory.aspon nie u aknoznej pleti, ktora ma inu strukturu/povrchova cast koze/ako sucha lebo normalna plet.a urcite nepouzivaj kremy s obsahom Paraffinum liquidum/durum/ Cera alba/flava/isopropyl myristat/isopropyl plamitat,...su moc mastne na aknoznu plet.

veronika

skinoren krem by nemal byt bez predpisu!je to len na predpis, takze mozno len v lekarni kde ti to predali boli az prilis benevolentni

veronika

ja pouzivam mydlo anfoderm acido/obsahuje kyselinu mliecnu/ a po umyti sa kremujem Keracnyl regulacny krem/Ducray/kozmetika Vichy mi nerobila dobre.teraz som spokojna.

zizia

ahojte zienky.aj ja mam aknoznu plet uz roky,a hlavne mastnu,nechce sa mi verit,ale kozmetika co zmatnuje mi velmi zlepsila plet...a uz sa nelesknem ako velkonocne vajicko:-) skuste Garnier zmatnujuci krem,obsahuje aj zinok,a il...nanho pouzijem este zmatnujuci makeup od avonu a parada.plet sa mi rapidne zlepsila.tak tot moja rada