Zapal okostnice

Príspevok v téme: Zapal okostnice
ninik

mam jeden vacsi problem, zapalila sa mi okostnica, mala som lieceny zub-6tku vlavo dole, po roku sa mi vytvoril zapal a zub sa musel vytrhnut:( teraz tam mam taku hrcu, nie po trhani, ale taku napuchnutu sanku a dost to boli, dasno mam bordove.neviete, ako dlho trva liecba a ake su tam rizika, o co vlastne ide?dakujem za prispevky

Súvisiaci obsah

iva1

ahojte neviem či tu nekto chodi .
chcem sa spytat čo toje ,ked zjem alebo pijem studene ,teple tak ma všetky zuby bolia a už2 dni večer citim ,že ma cela kost bolela dam si tabletku a prejde ,ale nadruhi den zas dik moc .cmuk

ADONIS785

caute =D

Nemali ste napuchnute dasna 4-5-6 a tak
ja mam napuchnute dasna na urovni korenov zubov

Na operaciu alebo precistit kanaliky zubov

Exhrakciu nie - potom sa mi poposuvaju ...

Mal som raz problemy s jednotkami 11 a 21 . Bol som s nimi na operacii .

Co mam urobit s tymto napuchnutym dasnom okrem masirovania co bolo chybne .

RudkovaDanka

ta mne mama vravela že to mala a že jej to tam čistili a že to strašne bolelo.. ako nechcem strašiť teda ... ale u to ma v pohode :)

ninik

cawo TOMY, ja si osobne myslim po mojich skusenostiach u zubara, ze je to stolicka a ak tam mas kaz., mohla ti tam vzniknut gangrena, co je dooost neprijemne..je to vlastne hnisavy vacok na dasne, ktory boli a vtedy sa ani poriadne neda jest ani nic.mne tak zubar vycistil uz 3zuby, vyvrtal korene...jwdinw mi pomohlo dat si na miesto cez lico ladovy obklad, abo miestne borovicku.radim ti, nech si kdekolvek, chod k ZUBAROVI!!!mozes prist o zub.ako prve odchadzaju stolicky 6tky!!!!!dufam, ze som ti aspon dako pomohla.drzim palce

tomi

prajem pekny den..mam otazku.viete asi ako sa musim citit ked som sa dostal az sem...nachadzam sa v zahranici.o 2 tyzdne idem domov.od pondelka mi opuchla lava strana lica a akoby stvrdlo nieco na pohrdli.je to strasne .davamorit maximal pirule od bolesti a nasadil som antibiotika.neviem ci to ma nieco spolocne s angino,alebo to je moja nestastna stolicka.urcite ju dam doma osetrit,len sa chcem zbavit opuchu.usta mozem otvorit maximalne na tabletku.uz tri dni len pijem sackove polievky...bojim sa o svoj zivot!!!pomoooc.prosim:)vopred dakujem velmi pekne za radu.

RNG

Precistenie robi telo enzymami. Strieborne iony len zabiju patogeny(bakterie, virusy, mykoplazmy, plesne), a to len lokalne, pretoze o par centimetrov dalej sa iony rekombinuju(neutralizuju) v tele

RNG

Mne uz 2 krat na zubne problemy pomohla iontoforeza striebra na korene.
Pouzil som striebornu lyzicku zapojenu na plus 3 voltovej baterie, minus som zapojil na druhu lyzicku ktoru som drzal v drukej ruke. Niekolkokrat denne asi 5 minut a strieborne iony mi to sterilizovali.