Začína sa mi páči sestra mojej frajerky pomoc som zufalý

antiblb

ACH JAJ MAT TAKETO "PROBLEMY" OBYCAJNY NADRZANY KKTIK.... A LASKA ??? NO TO VIDIM.... SA ZOBUD TY MAS SRDCE V PENISE CO

ivka:(

takto ti poviem, ja mam 15 aaa chodila som s chalanom ktory bol asi len o mesuac starsi nez ja aa chodila som snim necely tyzden.pocase sak maa nejak \\\"omrzel\\\"aa tak som ho nehala vobec som nanho nemyslela.no o necelich par dni som zistila ze chce moju fakt dobru kamosku strasne ma to ranilo ale vobec uz som k nemu nic necitila ale predcaa som s toho bola zufala i ked som cela dopriat mojej kamoske fakt dobreho chalana aa on bol s tych.zacali spolu chodit aaa mne nebolo secko jedno ale prednou som vravela ze mne to nevadi pohode nech je snim aa ona snim aj bola.raanilo ma to a dost aj nasralo pocase sa rozisli aa mne sa ulavilo.bola to sice len dobra kamoska ale nebolo mi vsetko jedno.tymto ti cem povedat zee tvoja priatelka ma sestru ktora sa ti paci aa keby si ju nehal aa zacal si z jej sestrou tak asi by sa necitila dobre.nejdem ti vobec radit co a ako to mas urobit rob co ty uznas za vhodne a riat sa SRDCOM:)

rodrigez

Fuuu viem o com hovoris... treba vymiest komplet kurnik a zdekovat sa... to nebude nikdy robit dobrotu... ale aspon si to uzi:))

otahana

najlepsie by bolo keby si si zbalil svestky a z tej rodiny vypadol. Ak zacinas pokukovat po inej, tak to je signal , ze to tam uz u vas neklape. a po case by to neklapalo aj s tou druhou. nerob zlo.

med

a mozno ti prestane sediet frajerka a zistis to ze ti zalezi na sestre....je to osial ale je si to lepsie ujasnit hned a nie zatlkat to zeee sak co mam frajerku a potom po case/rokoch ju odkopnes a zacnete so sestrou dllllhodoby vztah lebo ste roky po sebe tuzili.......je to nefer voci priatelke ale uz aj to ze len pokukujes o niecom svedci...

optimistka

no veru len by sa znepriatelili , ale ani nieje iste ci by si s jej sestrou vydrzal dlho mozno ti povahovo nebude sediet ako tvoja frajerka...

Demi

Poznam taký pripad , len išlo o dvpoch bratov a jednu kočku. TA najskor chodlia s jedným potom ked sa s nim rozišla začala chodiť s druhým bratom aj sa zobrali a žiju spolu už vela rokov. Ale rozhadala bratov tak, že sa nerozpravali niekolko rokov...

optimistka

no tak to je vopred prehraty boj ak by si chcel nieco riesit s jej sestrou, jednak znenavidela by ta tvoja frajerka a jej sestra by ta uz z principu a lutosti k sestre odkopla (ak sa maju rady no). a vysiel by si ako najvecsi somar.., skus sa sustredit na svoju frajerku ked hovoris ze sa podobaju! a skus si jej sestru vyhodit z hlavy, je to len taky kratky telesny osial :).. skus to vypratat z hlavy :) tak vela stastickaaa :) ... zmurk