brusko

Príspevok v téme: brusko
allyie

aojte...mam 20 a so svojou postavou som nie celkom spokojna.mam vacsi zadok, ale aj pneumatiku na brusku.mozno by to vyzeralo krajsie, keby som mala utly pas, co aj chcem, ale neviem ako na to. aj ked cvicim, takbrucho mam sice chudsie, ale ta guma tam stale je...nepoznate nieco, co by pomohlo?

...

lahni si na chrbat a dvihaj nohy, nepoloz ich ale nechaj ich asi 15cm nad zemou a dvihni nohy znova. opakuj 20 krat po 3 seriach

tana_2

lilinka tak to ti zavidim,ze chces schudnut z bruska len 3-4 cm ja chcem a treba mi aspon 30-40cm tak ak mate niekto nejaky overeny z vlastnej skusenosti cvik-nemam teraz namysli brusaky tak sem s nimi.neverim,ze okrem brusakov neexistuje nic ine.

lilinka

ahoj, ja tiez potrebujem schudnut z brucha lebo ho mam velmi velke ale len z brucha, lebo ani cici ani rici nemam.. poradte mi ako z neho schudnut take stryri centimetre pls. ale som strasne zavisla od sladkeho, aj ked sa toho chcem zbavit, nejde to..:( a este ze ja protrebujem jest najma rano-na desiatu, ked som v skole.. dakujeem

nestle11

skus tu dietu co drzime vsetci.. 90dnovku..je to super a ja viem ze budes spokojna aj ta pneumatiky pojdu dole...bola som tiez z toho na dne ale teraz viem ze nic nieje stratene......
a ak este cvicis na brucho tak ti to pojde skor uvidis