Operacia nosnej prepazky

belua

ja som po operácii nosovej prepážky už rok...okrem toho mi znova vybrali nosné mandle (teda jednu, ako som sa dozvedela, že je len jedna) a vysekali mi sliznicu, lebo tá tiež už nebola dobrá...a odvtedy mi je super, celý život som nemohla dobre dýchať, hlavne pri športe som musela stále oddychovať (a nebolo to kondičkou), vo vykúrených priestoroch som vlastne trpela ešte viac...najskôr som sa začala liečiť na kadejaké alergie, no operácia bola už nutná...teraz beriem celoročne lieky na alergiu, ale aj tak sa cítim po operácii fan...a vlastne už ani neviem čo je to chrípka a upchatý nos...takže som s tou operáciou spokojná, a som rada, že som sa na ňu nakoniec nechala prehovoriť...

lubosssssssss

ale radim ti chod, lebo ked je kriva tak drazdi sliznicu furt a furt budes mat nadchy.. ak ti dobre urobia si myslim, ze by nemal byt problem alebo chod este za dakym druhym krcnym(nosnym) aky je jeho nazor na prepazku
ja som to tiez tak urobil a opoved bola taka ista

lubossssssss

no idka boli to dost, ale neni to az take hrozne.. si myslim, ze ty to budes mat lepsie.. lebo narovnat ju je asi lahsie ako vyrezavat.. mna operovali kolo hodiny.. neviem no...

ida

ja mam krivu nosnu prepazku a stale mam upchate dierky . mam strach ze to po operacii velmi boli. Mam zle skusenosti z operacie nohy.

lubossssssss

ja som mal vyrastky na prepazke a mi ich vyrezali... tak po operacii je to biedne.. tyzden budes mat folie v nose prisite... budes mat napuchnuty nos riadne.. dychat sa ti nebude dat nosom zo tyzden kym sa ti hlien nedostane z dutim prec a tak.. cuch sa ti vrati po mesiaci asi.. mne to robili koncom prasdnin a pohoda..
ma to svoj ucinok.. predtym som mal podrazdeny nos vkuse.. nadchy, kychanie a tak... a teraz uz len obcas.. ale ja som mal velky vyrastok v pravej dierke a ty co mas?

Najčítanejšie články