Operacia nosnej prepazky

peto1

atalienka
maš pravdu chlapi maju väčší strach..ja som sa rozhodol hned ako mi navrhol operaciu..tých pár dní vydržím ale potom budem mať pokoj s dýchaním dúfam že nadlho..kedy ty ideš v apríli??

atalienka

noska: hm vieš vlastne do 20.000 to bude. Ja som myslela že sa to nejako bude dať, ale keby len prepážku tak neplatím nič, je to zdravotný dôvod - myslím vnútornú kvôli dýchaniu, ale pretože si chcem dať aj upraviť popri tom špičku, tak to sa ráta už ako plastika čiže je to brané že platíš plastiku a grátis ti spravia prepážku - tu poistovna preplati....

noska

a atalienka teda kolko si doplacas za operaciu??? chcela by som to vediet lebo mam podobny problem ze ho mam aj nakrivo....

atalienka

peto: :-O, vieš čo ja ti to poviem asi takto, chlapi majú väčší strach a mi zase ak môžme spojíme to s krásou ak niekto nieje spokojný. Mám kolegov zrovna 2 a obaja si chytali nos ked som povedala, že kam idem a prišli na to že tiež nedýchajú jednou stranou, že to je normálne ale že kvôli tomu sa uspať nedajú.....ale zase som si tu na fore písala aj s jedným chlapcom čo bol na tej operácii, takže to čo som písala predtým neplatí samozrejme na všetkých....a možno keby sme zase mi baby mali krásne nosy a vadila by nám vnútorná prepážka - teraz hovorím za seba, dlho by som sa rozhodovala to mi ver:-O

atalienka

noska: no samotná operácia nosne prepážky pokial je zo zdravotných dôvodov sa neplatí. No ale ja chcem aj zvonka trošku napraviť ato sa už platí. Berie sa to ako plastická operácia aj ked je to spojené dokopy. Neviem ja som sa objednala do B.B. bez odporučania obvodnej a pohoda pozrel mi nos zvnútra a povedal že to treba dať spraviť....a to že chcem potom trošku napraviť špičku je už moja osobná vec a to si platím. Lebo som si povedala, že ak mi už budú robiť s nosom tak všetko naraz a risknem to a to do písmenka.

noska

ahojte ked ste tu uz tolko popisali chcela by som sa opytat ze kolko vas to bude stat....hlavne ta operacia prepasky spojena s ,,otvorenim,, nosa co ostane nejaka ta jazva ci ci....lebo by som chcela tiez do toho ist.....a chcem sa este opytat ze k akemu lekarovi by som mala ist sa poinformovat a vysetrit???? dakujem zatial a drzim vam palce :-)

peto1

atalienka
kazdemu zalezi na vzhľade ale pozeram ze som tu jediny muž..teraz neviem či je to typicky ženská záležitosť alebo či to muži radšej niekde v krčme zapíjajú takéto starosti.......

atalienka

peto: no vidíš tak si v pohode, pozri mi baby to máme ťažšie.....záleží nám ak vzhľade:-O, takže jedno s druhým teda pokial to nebude ešťe horšie ako predtým.....a zvládneme to všetci

peto1

Lenukienka
ja mám nos rovno len dlhšiu dobu sa mi nedalo dýchať ľavou dierkou tak som sa objednal na vyšetrenie ..myslel som ze su to mandle alebo že mi budu ihlicami prepichovať nos a o tom že existuje nejaka nosná prepážka som ani netušil..tak uvidím ako to dopadne ale každopádne Vas budem informovať ahojte.......

atalienka

lenulienka: jasne, že sa ozvem, no ja som na tom tak, že vnútri mi ide prapážka do ľava a mäkká časť špičky mi ide do prava:-O, takže nie je to tak vidieť, ale ked sa pozreš tak hej, ale to ma upozornil lekár, lebo to musí vyrovnať, aby to bolo poriadne spravené. Takže tiež nemám len vnútornú prepážku,, je toho viac a ako som písala, sám nevie ako mu to pôjde, dúfam, že zvnútra:-O