Máme blchy! Čo teraz?

Príspevok v téme: Máme blchy! Čo teraz?
keituskaaaa

ahojky potrebujem rychlo radu Prave sme sa prestahovali do noveho domu Som v Anglicku Predtym tu mali 2 macky a vcera sme zistili ze vo vsetkych kobercoch su blchy!volala som tej zenskej a v utorok pridu cistici ale co dovtedy?? uz mi skakali aj po tvari ale to asi nie su ludske nie? existuju aj ludske? mozu tieto nieco prenasat? uz sa bojim poradte prosim :o(

adka21

ahojte,ja s tym bojujem uz tyzden.zvlastne je,ze mna stipu a mojho priatela nie.mam postipane cele nohy on ani kusanec.co s tym

martinboom

Tieto vase prispevky su... je jedno o aky druh blchy ide ci je psovita alebo mackovita existuje asi 1000 druhov blch, blcha ked ma moznost skoci na vsetko z coho moze cicat krv je to jej jedina potrava, hned ako sa nacicia moze zacat klast vajicka denne okolo 20, pocas celeho mesiaca ich moze byt aj 400-500. Vsetko co nosis ako oblecenie, postelnu bielizen deky uteraky vsetko hned vyprat alebo zamrazit alebo uzavriet niekde kde nieje pristup na dlho dlho napr vedro ktore sa da vzduchotes. uzavriet dalej si musis vsetko povysavat kazdu strbinku na podlahe v stene atd samozrejme koberce dobre povysavat alebo vytrepat, a pozhanaj si neake repelenty. blchu nezabijes zdochne sama od hladu alebo v pracke nad 60stupnou ci pri velmi nizkych teplotach

hhh-33

aj ja som v angl.a mali sme blchy.cudne,ze len v jednej posteli.rano dostipany kazdy,kto v nej spal.cudne,na ostatne postele to nepreliezlo,hoci boli spojene.ked sme matrac vyhodili,tak pokoj.obcas pochybujem,ci to boli blchy,tie predsa preskocia a rozlezu sa.

smejka

ahojko no zvieracie blchy neprejdu na cloveka ale urcite to nieje prijemne skuste vyhadzat vsetko v com su a kupit nejake prostiedky je ich mnoho aspon na trosku zlepsenie situacie..!

jana88

No moja ak je ich naozaj tolko ryyyychlo prec! nemate sancu ich znicit. No urcite budu aj vo svetroch a niekedy nepomoze ani pracka. Blchu len najst a zapucit. Utekajte z tamade cim skor!!!

papka

.....brrrrrrrrrrrrrr....pocuvajte majte rozum to je chore zotrvavat v takom prostredi treba sa spojit s niekym a hladat nieco ine to co pises je fakt strasne.A ak nemas peniaze pozic urcite aj od rodicov radsej by som stala pred domom ,alebo celu noc bola vo vlaku....Co ste hlupucke budete to mat vsade v taskach .....joj.

keituskaaaa

poradte prosim ved sa aj hanbim to povedat mame doma,co si bude mysliet tak toto je ten super zivot v GB ku....aaaaa :o((

keituskaaaa

No to je dost problem sme 4 Tu ti nikto nic neda a stara nam urcite hotel nezaplati Slubila ze zaplati tych cisticov :o( celu noc som nespala.Su uz aj v obleceni Zostanu tam?? ako mam prat vlnene rolaky? myslis ze mohli naskakat aj do skrine ked bola otvorena? :o((

papka

A to je pravda ze to cistenie nemusi na prvy krat vsetko znicit:(.Nech ti zaplatia hotel alebo bez k nejakej kamoske kym sa to da do poriadku....ten kentus .....