iba jem!

zuma

Ak máš chuť na niečo sladké, daj si kúsok čokolády, ale nejedz ju ako chleba - cmúľaj ju! Potom ti stačí menej. Keď ani to ti nepomôže, daj si žuvačku. A skutočne je najlepšie sa zamestnať alebo sa vybrať na prechádzku.

fifa

najlepšie je si nájsť nejakú aktivitu mne sa to občas vlastne často stane tiež,ale ja to robím z nudy.proste ked už nemámčo tak idem atakovať ladničku.preto sa snažím robiť čo najviac vecí,mám tréningy a tak aj na jedlo občas pozabudnem.

marissa

Tiez neviem pomoct,ale teraz ste vo vyvoji,takze je normalne ze vam tolko chuti jest.SKUSTE SLADKOSTI NAHRADIT OVOCIM,ALEBO MUASLI TYCINKAMI,KTORE SU SLADKE A ZAROVEN SA Z NICH NEPRIBERA.A KED AJ JETE VELA SLADKEHO,TREBA SA VELA A PRAVIDELNE HYBAT.JA SOM MALA TAKY ISTY PROBLEM AKO VY.NECHALA SOM SI PORADIT Z JEDNEHO CASOPISU.SLADKOSTI JEM STALA,ALE STRIEDAM TO Z OVOCIM.VELMI SOM OD VTEDY SCHUDLA A SOM AJ ZDRAVSIA.

agnes

Hmmm, tak s týmto Ti neviem poradiť, pretože mám ten istý problém. Akonáhle začnem jesť, hlavne sladké, neviem prestať. Z vlastnej skúsenosti viem, že je lepšie, aspoň ja to tak mám, vôbec so sladkým nezačínať. Lenže to nedokážem a potom sa trápim, že priberám. Je to začarovaný kruh.