Make-up na aknoznu plet

tina

Ahoj baby poradite mi kde by som mohla zohnat ten dermacorret clinical make up..nikdy ho totiz nemozem zohnat.znacka: som z KE

?!

ja si myslím, že make-up môže aknóznej pleti pomôcť aj uškodiť...u každej z nás je to iné, veď keď už nepomôže tak aspoň prekryje....a tak je to aj s HAK a jej pôsobením na pleť- niekomu pomôže na 100% a niekomu sa ešte zhorší....
jasné, že má aj vedľajšie účinky, ale, že tlačím do seba svinstvo to by som nenazvala

ivuska

ja som mala akne,tazku formu od 12 rokov, robila som fakt all. 2krat tyzdenne na kozne, antikoncepcia a teraz mam 17 a je to v pohode(ziadne jazvy, proste nic), ale bez makke-upu by som von nevysla. Podla mna je to hnusne, ked ma zenska akne a nenosi makke up, ja by som to nevydrzala. Inak odkaz pre Eviak...je to uplne jedno, ci mas alebo nemas makke up, ak sa na noc odlicis a pod. Poznam zenske, co si nic nedavaju a vyrazky maju furt a take(ako aj ja) co by bez makke upu nevysli a uz nemaju skoro nic, tak nemudruj!

eviak

baby ja viem, ze to asi bude problem, ale nedavajte si ziaden make-up ked mate akne.. ja som mala akne, nepouzivala som make-up, kozna mi povedala ze nemam. teraz nemam ziadne, zmizlo mi asi tak za 2 roky.. ja viem, je to dlho, ale moje spolubyvajucae maju stale akne lebo pouzivali make-up a maju 21-23 rokov.. nestoji to za to radsej tie 2 roky vydrzat. maximalne som pouzivala korekcnu tycinku

ninav

ahojte.ja pouzivam make up znacky etre belle,ja sice drahy,ale vysledok stoji za to.velmi dobre sa prisposobi pleti,ja fakt super.