Make-up na aknoznu plet

petra2236

blondi 2: NO V LEKARNI SI VYPITAS NORMALNE ZE MAKE-UP OD LA ROCHE POSAY A DA TI VYBRAT ODTIEM MA 30ML A STOJI 550SK TROCHA DRAHSI ALE VYDRZI AJ 2 MESIACE STACI MALO A DOBRE SA ROZOTIERA.

lea

aknekolor som pouzivala ale neni to nic moc, presla som na make up od wichy, je perfektny, poriadne drzi dost dobre zakryva nedokonalosti a som s nim vazne spokojna, peroze aj ja mam akne ale ma to jeden hacik, je dost drahy cca 650sk...-pre niekoho dost... ale stoji zato,chvalim si ho

FrottoGirl

Ahojte..som tu nova, tak Vas vsetkch srdecne zdravim..podla mna, teda aspon z mojej skusenosti, make up nezhorsuje akne vtedy, ked sa pravidelne odlicuje a o plet sa dobre staras..a hlavne je, aby si si dala pod make up hydratacny krem, potom je to o.k. :) tesilo ma

lenka22

dobry makeup ti neporadim, ale aby to nevyzeralo ako maska, tak ho skus nanasat hubkou na makeup, staci ho troska a hubka ti to pekne rovnomerne roztrie. Aspon ja mam take skusenosti.

3,2,1,..booom

chcem odpovedat a to uuuplne suhlasit s ivuskou...pretoze ja mam taky isty problem a tiez nevyjdem bez make upu von ani vyhodit kos...ja viem ze sa to mozno zda ludom co to odo mna pocuju abo citaju strasne chore ale je to tak!Akne je nie len nieco co skodi fyz.stranke ale najhlavnejsie psych.stranke!!!To mi da každy za pravdu!Ja som mala velmi tazku formu akne a bola som prakticky cela cervena ale odvtedy co som prestala uplne jest cokoladu a chodim ku koznej-kozmeticke sa mi to veeeelmi zlepsilo...Ale bohuzial musim kazde rano vstavat ovela skor aby som si napatlala make up....Ps:neviete niekto poradit dobry make up?A hlavne aby nevyzeral ako maska a mumia?