bolestiva menstruacia

Príspevok v téme: bolestiva menstruacia
Marianka

Zdravim vas. Uz od 15-tich rokoch mam menstruaciu. Bola nepravidelna, ale za posledne mesiace sa upravila. Najhorsie na tom vsetkom je, ze ma strasne boli brucho, ked ju dostanem. Skusala som brat tabletky, ale nezaberalo mi nic. Minule som skusila aj teply obklad na brucho, ale takisto nic. Dnes som mala take bolesti, ze som ledva mohla chodit, ale snazila som sa to vydrzat. Tabletku som uz zobrat nestihla, lebo ta bolest ustupovala, ked som si nasla vhodnu polohu. Existuje este nejaky prostriedok proti tomu, aby som nemala take bolesti? Vraj ustupia alebo sa celkom stratia, ked otehotniem. Ale ja mam k otehotneniu este daleko. Ved mam len 18.

passi

ja mam tiez podobny problem..od bolesti mi huci v usiach nevidim a odpadavam..ak sa mi podari doplazit k zachodu tak aj zvraciam..velmi pomaha nie teply ale horuci obklad na brucho horuce caje a z tabletiek algifen a aulin..aj ked casom presgtanu ucinkovat aj tie=((

sii

ja mavam tiez velke bolesti, az tak ze mi je na zvracanie a toci sa mi hlava a tiez nic nezabera. Lekar povedal ze to je tak a hotovo, ze som zdrava a nemam si vymyslat. Takze musim to trpiet nic sa neda robit

mata29

marinka18, zajdi k lekarovi a nenapchavaj sa ziadnymi tabletkami. Tiez som mavala dva dni silne bolesti, ze som nebola schopna ani chodit, nic mi nezaberalo, musela som chodit na injekcie proti bolesti. Moj lekar mi tvrdil, ze je vsetko v poriadku a ze to treba pretrpiet. Presla som k inemu lekarovi a ten hned pri prvej prehliadke povedal, ze mam cystu na lavom vajecniku, a ze by bolo dobre ju dat von. Mam za sebou laparoskopiu, pri ktorej mi vybrali cystu a cast vajecnika, islo o endometriozu, preto tie silne bolesti. Teraz dostavam hormonalne injekcie tak dufam, ze sa vsetko napravi.

ema

Ja mám taký istý problém už 5rokom, pochodila som všelijaké vyšetrenia, taktiež som vyskúšala viacero antikoncepcií, rôznych čajov vitamínov a liekov a musím ti povedat že jednoducho to musíš brať tak ako to je, ja si dám ibalgin a lahnem si to mi väčšinou pomôže vždy

crazynka:)

Ja som mavala tiez dost bolestivu menstruaciu ale ako som zacala brat HAK tak sa to nejako upravilo a brusko ma bolieva len trosku. Taktiez vyskusaj napriklad bylinkovy zensky caj, je velmi dobry a mne pri bolestiach vzdy pomohol. Ak ti nic nepomoze, tak urcite skoc ku gynekologovi, iste ti pomoze. Hlavne vela zdravia prajem:)

charlie

ahoj. skúsila si brušné tance? pomáhajú aj pri takýchto problémoch. vyhľadaj si kurzy a určite to skús! sú skvelé a po čase určite zistíš, že ti pomôžu.pa