gastro

kvetoslava

chcela by som sa opýtať. Mne zistili že mám veľa tukov v krvi čo to zaname ná a ako sa to dá liečiť? píste na e-mail fajcikovak@zoznam.sk Ďakujem

kvetoslava

chcela by som sa opýtať. Mne zistili že mám veľa tukov v krvi čo to zaname ná a ako sa to dá liečiť?

dzamuga

Mam´problemy s pankreacom.Zistili mi zapal.2 mesiace som bral helicol.Bolesti pretrvavaju ale nie velmi.Neviete mi poradit??????
piste na moj e-mail.

Niva

Na plynatost si pozrite sekciu oddelena strava. Urcite aspon kus vzdy pomoze.
Plynatost moze dost casto sposobovat Candia albicans (kvasinky v črevách). (www.candida.cz)/

polka

mám podobné problémy plynatosť,grganie,celkové zlé trávenie,atď.Bola som na endoskopickom vyšetrení Helicobactera mi nezistili ale zistili mi prebytok šťiav,a nábeh na vredy na dvanástorniku ultrazvuk ukázal zväčšenu pečeň a asi ani pankreac nie je podľa knihy.Dostala som lieky ako pangrol,espumisan,venter a helicid na vredy na pečeň esentiale forte a po liečbe sa cítim lepšie.Skúste si dať vyšetriť tuky v krvi-ak Vám to ešte nerobili-celkové

janohromadka

Ja by som sa chcel dozvedieť niečo o alternatívnej liečbe ulceróznej kolitýdy, čiže pomocou nejakých byliniek. Ďakujem

Eja

Choď na vyšetrenie žalúdka na prítomnosť Helicobacer pylori. Prítomnosť uvedenej baktérie spôsobuje uvedené ťažkosti a ešte i mnohé iné, napr.kožné.

ifka

No a ten zapal dvanastnika ti neliecia? Moja kamaratka mala tiez nieco s dvanastnikom, bola v nemocnici, drzala nejaku dietu a bolesti ju presli...