Hľadám gynekologičku v KE aká je Vaša?

abced

ja chodim k staškovej a nemam s nou ziadne problemy :)len treba dlho cakat...ale neviem ako to je u ostatnych...je na juhu v starej nemocnici

danuska123

mozem sa opytat este na igora sedliaka ? ze ake mate s nim skusenosti.lebo rozmyslam ze od neho odidem ...k nejakej babe.tak prosim pls piste nazory.diiky:)

lilinka 20roč

Igor Sedliak,ano aj ja ho odporučam...
on sa zameral hlavne na mladež...ale chodia k nemu aj dospele ženy (vela)
je to velky odbornik,mily,a praca ho bavi....to je dôležite.....nepoznam nikoho kto by ho nepochvalil....odporučam

danuska123

moj je Igor Sedliak, niektore si ho chvalia a niektore nadavaju.myslim ze este stale by mal byt v starej nemocnici na juhu no neviem dlho som tam nebola.Ak ho niekto pozna supnite mmi tu prosim nazor co si o nom myslite ...

shaila

No v kazdom pripade ti neodporucam doktorku Gabrielu Trembecku, ma strasny pristup ku pacientkam, panuje tam strasna atmosfera a jej praca je strasne sfusovana je to skusenost moja, mojej mamky a este vela znamich

Demi

Ahoj Veronika , ked ti možem odporučiť tak Dr. Ivanová do nedávna bola v Šaci teraz ma svoju ambulanciu v novej nemocnici. Je to aj "porodnička"... a je to milá ženská s ľudským prístupom, práca ju baví a to je doležité.