Piercing do pery

AntiPiercing

No to je ale riadna Sprostost "Piercing do pery". Ake to ma vyhody? Len same problemy. Este aj jedlo ti bude hnit okolo toho. Ale len Trp ked si sprosta.
Ani len bozkavat sa pri tom poriadne Neda.
Fuuuuuuuuujjjjjj......

Kicka700

Ahojte, neviete niektora ako sa volaa ten sprej s ktorym váám to umrtvia? :) napište na 6kicka1@azet.sk dakujeeem :))

Hulinka

Ja som si pierc do pery robila sama. Vôbec ma to nebolelo. Deň dva som to mala opuchnuté. Uš ho mám tri mesiace a všetko je v pohode. Odprúčam :D

lucyferica

pridám svoju súsenosť - piercing kamkoľvek okolo pusy - nikdy viac.. približne dva roky som mala pod perou, v brade. boleť prepichnutie nebolelo, bola ta taká bleskovka, že som si to ani nestihla uvedomiť. v štúdiu ma to stálo približne 50 eur. ale kov mi nerobil dobre, preto som ho vymenila za bioplast. odvtedy mam problémy s ďasnami, ustúpili mi, piercing sa mi neustále o ne zachytával.
takže - pripadala som si neskutočne štýlová a len s ľútosťou som sa ho vzdávala, ale zdravie je určite dôležitejšie.. neodporúčam..

Kikuš

Noo ja som si bol dat prepichnut vcera:) prepich vobec nebolel :) umrtvia ti to takym sprejom aa necitis nic :) dali mi ktomu dve vodicky s ktorymi si to mam cistit....cistim si to po kazdom jedle...uplnaa sranda jak som nevedela rozrpavat s toho umrtvenia :D :D aa citesnie ma na zacaitku trosku stipalo ale tearz uz an inee:) neni to nic :) netreba sa bat :) je to dobra vec :) mne sa lubi...trosku to mam naopuchnute z vnutra...tha pockaj ci mi ten opuch odide do 3 dni bo ne..ak ne tah ieem nech sa mi na tok kuknu :) ale inac zadne problemy: ) :D odporucam :)

Kar_COOL_ka

čavte :P chcem sa opýtať.. počula som že ked si dáte piercing do pery alebo celkovo nejaký piercing tak že s tým nemožte isť do bazena alebo na kupko.. nejaký čas :P chcela by som sa informovať ako to je pretože si chcem isť prepichnuť peru začiatkom tohto týždna a v sobotu je v aquacity dohoda aaa tam by som tiež rada šla :D Dakujem ;)

Krevetka810

tak skúsenosti s týmto nemám ale kamarátka mala tiež piercing napravo v pere a spôsoboval jej problémy(hlavne pri jedle)-neviem teraz konkretne povedať či jej to spôsobilo zápal alebo čo to vlastne bolo ale počase ho uplne zrušila a okrem tejto jej skúsenosti môžem povedať ešte svoj názor a postreh:POSKODZUJE ZUBNU SKLOVINU-tým že sa otiera kov o zuby!Takže neodporúčam. Zvlášť čo sa týka piercengu v okoli ustnej dutiny=do jazyka(problémy s podnebim), ,,do" pery(poskodenie zubnej skloviny.......ked už-tak PORIADNA dezinfekcia a dôsledne zváženie či je to pre teba nevyhnutne....Je pravda že to vyzera na niektorých typoch tvárí super ale vždy to za to nestoji:)