Piercing do pery

Moní1234

Ahojte...chcem si sama urobiť piercing pod spodnu peru..mohol by mi niekto poradiť ako to mam urobiť?? ..a s čím je to najlepšie?? :)

Ak sa niekto nájde tak sa prosím ozvite na email: monika.lebedova@centrum.sk

Ďakujem:)

Marienka2574

Práve mám v pere zapichnutú ihlu a mám ten problém, že som nedomyslela, ako tam ten pierc navliecť :D

Gáááááááá

Ja mam pierc uz rok .. :D .. bala som sa .. prisla som tam .. a soms a otocila sla som domov a o tyzden som prisla sadla si urobil to a mam pierc.. a milujem ho.. ale co bolo an hoby ze mna to nebolelo ani nic ale mi pukla zilka tak som mala kus modru peru :D no inak v pohode

Tanča

Ahojte, ja som si dala pirsing iba dnes. Bolest som necitila ziadnu iba to trosku štiplo ale to nieje nic hrozne. Platila som 9eur a mohla som si vybrat hocijaku tycku aj gulicku. Podla mna sa nemate coho bát. Ja ho mam v dolnej pere na lavo. :-* A vyzera to pecka .:-)

patqo

Ahojte chcem si dať pierci pod peru v ľavo bojim sa ze ma to bude bolieť sesternica ho má a hovorila ze ju nebolelo napište ak mate skusenosti

BlackTear

Cavko ja som si robil pierc sam a vsetko je pohode mam ho uz 2 roky a nebol snim ziadny problem.A ty antipiercing vies co kazdy moze mat svoj nazor ale poznam takich ludy ako ty su to len ludia co sa boja dat si samy pierc tak ho zacnu nenavidiet je to len taky komplex skratka nato nemas tak nestrpis aby to maly aj ostatny co uz no strach treba prekonat.

Asqa

Pre Klaudiu: ja som si sama robila pierc pod peru a vsetko dopadlo dobre. Kamaratka si davala pod peru ties a platila 20 eur aj so sperkom. Taze zalezi od teba ci si chces dat profesionalne alebo si myslis ze to zvladnes sama :)

Klaudia :)

cawte,kolko to asi stoji ked si chcem dat piercing na dolnu pery v pravo ?
mohla by som si to prepichnut aj sama ??

Prosím napiste dakujem :)

Nana187

Síce mám len 10 rokov ale chcem mať piercing na hornej pere chcem sa spýtať kde sa to robí prosím odpíšte...