Čistič pórov:))

kripka

Ja som objednala tento www.spotrebitelskytest.sk a musím povedať, že veľké sklamanie. kamoška mala nejaký z teleshopingu, si ho velice vychvalovala. tak reku kúpim aj ja, ale troška lacnejší. Nevyšlo :-(

Pag

Niečo ti prezradím z top psychológie...zoznamovanie začína očným kontaktom, potom idú zuby, vlasy, nos a tak ďalej. U mňa vždy zoznamovanie končí obyčajne pri zuboch, jeden pohľad na ne a hneď berie holka svoje štíhle nohy na plecia (Pán ma teda požehnal, ďakujem). Mať 2 zuby pričom jeden z nich ma stále bolí a ten druhý mám len na otváranie pejva?? Nuž, kto by chcel takého vzdelaného a súčasne prepitého čháva, že?:-) Nikto, veru nikto, nanešťastie nikto:-(

Joker3

Na čistenie pórov môžeš použiť nálepky s koloidným striebrom (3 e), účinok sa dostaví veľmi rýchlo a ak si ho nekúpiš, tak si treba kúpiť mobil s foťákom o 1, 2 pixeloch (vzor: hroch). Potom ich (póry) na fotke neukáže, možno sa na fotke nezobrazíš ani ty (o to väčšie šťastie). Vývoj napreduje, ale ten vývoj treba už buď zastaviť, alebo lepšie down-gradovať. Nie každý si cení výkonnosť a počet pixelov.

jancecka

ahoj Simonečka, ak máš stále záujem o taký čistič pórov, tak ja ti taký kľudne predám, raz použitý. Ale poviem ti pravdu, mne to nepomohlo. Kamoška si to zase pochvaluje takže neviem. Ozvi sa mi na e-mail jancecka@azet.sk ak chceš. A cenu nedám ani zdaleka takú vysokú, pa

jednoducho_marlen

ahojte, nema niekto novšie postrehy? lebo rozmyslam aj ja nad kupou, ale tento typ
-odkaz odstránený-

Poradte, kto viete, vdaka :)

broni

jjajajaj myslis? mozno ak by som to tam nedrzala dlho na jednom mieste tak to bude v pohode. ja vobec neviem.skoda ,ze nikto s tým nema skusenost a zas zbytocne vyhodene korunky :(