BOLEST KRIZOV - BEZNADEJ :-(

Príspevok v téme: BOLEST KRIZOV - BEZNADEJ :-(
Demi

MOj problem spočiva v tom že ma nevedia diagnostikovat. MOje priznaky sa nepodobaju žiadnym kt. maju naštudovane z knih. A to je že viem prejst po patach, po špičkach, zdvihne mi hohy, postlaca chrbat a neboli ma to tak to nie je neurologickeho hladiska. Povedali že som simulant... Dost to nastve ked s tou bolestou bojujem už 10 r. v istých periodach. Vsetke ostatne vyšetrenia RTG chrbtice, USG bruš.dut,urolog,gynekolog,internista,neurolog,orto ped, CT boli negativne a moje bolesti su stale neunosne, neviem sa už ani postavit. TAk povedzte mi čo to može byt a co mam ešte robit, Som už objednana na MR ale to ma na nohy nepostavi. :-(

silvana

ja poznam len jeden liek...cvicit,cvicit,cvicit!!!
aspon mne to pomaha a ja mavam nehorazne bolesti krizov a celeho chrbta....rob denne brusaky, tym sa posilnuje nielen brusne svalstvo,ale aj krizove!!!a samozrejme ine cviky na chrbat, pomale, nie prudke pohyby....ak su to SVALY
no alebo ma napadlo, ci nemas nieco s oblickami,alebo maternicou...treba povedat doktorovi, nech to kukne!!!

kacka

Ahoj,
ja byt tebou, ked ti nepomohla normalna medicina, skusila by som napriklad homeopata.. totiz problem moze byt v tom, ze tvoj problem je celistvejsi, nesuvisi len s jednou vecou, s jednym oddelenim v nemocnici, a ak je to tak, asi sa im nepodari na to prist, pretoze oddelenia malokedy spolupracuju a dokazu brat do uvahy suvislosti.. vela stastia

RNG

Nervove bolesti su casto sposobene utokom virusov na myelinove bunky, nervovu izolaciu.
To sa stane zakazdym ked oslabne telesna obrana(druhe choroby, stress, prejedenie a pokazeny zaludok...)
Niekto ma z toho opar na pere, iny moze mat tie iste virusy (herpes V1) utociace na nervy.
Na zahojenie su potrebne niektore tuky, ako DHA(rybaci olej a koncentraty), na posilnenie obrany proti virusom opakujem do nekonecna:
selen, zinok, lactobacilus bulgaricus, vitaminy C a E, baza, astragalus,GSE echinacea,extrakt z olivovych listov, koloidna strieborna voda a strieborna iontoforeza, aloe vera, a silnejsie:galaktany,extrakt z olivovych listov, extrakt z huby chaga, betulin, larrea tridentata a ine.

Demi

Akupunktúra ? to som neskúšala .
Viete mi niekto poradiť odborníka, kt. sa tým zaoberá v okolí Košic ?
Alebo niekde inde ?
Ďakujem

agina

Mozno by ti pomohla akupunktura. Skus vyhladat niekoho vo svojom okoli, kto sa tymto zaobera.Vela ludom to uz pomohlo.