som v koncoch!!!poradte...!!

Príspevok v téme: som v koncoch!!!poradte...!!
ice-t5

Ďakujem za radu.Manželka mi neustále klame,dopisuje si cez internet,pred niekoľkými mesiac.mala aj lásku cez net,odchádza stále od rodiny,prednejšia je jej partia,vyhráža sa mi stále rozvodom,dal som jej všetko čo som mal ale pre ňu to je málo.Vraj sme len manželia na papiery nič viac,chce si žiť svoj život,no ja si to neviem predstaviť,nič ju netrápi a doslova ma využíva.Neviem ako dalej a čo mám robiť.

lenka290

Ak nepomohli slova a dohovárania,nemá zmysel sa trápiť. Si mladý, určite si ešte niekoho nájdeš.Skús si nájsť aj ty niekoho,aby žiarlila aj ona. Skús o seba viac dbať, športovať, zmeniť šatník,aby mala pochybnosti, či niekoho nemáš. A hlavne venuj sa často aj synovi,hraj sa s ním, ber ho k starým rodičom aby chlapček videl a cítil, že ho máš rád. Musíš žiť hlavne pre neho.Maj sa a veľa sily a šťastia do dalšieho života.

ice-t5

NO ženy poradte mi ešte ,ked žena berie antikoncepciu(nemilovali sme sa už 11 mes.),že to berie na tvar(v jej rokoch? 29,ved nie som sprostý)

ice-t5

diaa-trikss...ďakujem,ked mi povie o rozvode,pýtam sa jej aký ma na to dôvod,ona mlčí alebo povie nejakú hovadinu,myslím si že ma aj podvádzala,nie som si 100prc.istý,ale všetko naznačovalo tomu,odlúčil som sa od rodiny v januáry na 1 mesiac ona to chcela,nevydržal som takto žiť a vrátil som sa,denne mi klame to už sa nedá vydržať a prečo by som mal prísť o syna ked som mu neublížil,a vlastne stále sa pýtam prečo je to tak,som mladší od manželky o 4 roky je toho viac čo by som chcel povedať...mám ju opustiť alebo mám sa správať tak ako ona ku mne,alebo čakať kedy príde k rozumu?ináč v tom majú prsty aj jej priatelia z bývalej roboty,trápim sa každý deň,naposledy mi povedala aby som sa vyplakal do vankúšaa vyvetral si hlavu,nedokážem sa zmieriť s tým že mi ublížila,neviem čo a ako fakt neviem

diaa

trikss> ale to sa cudujem,keby od neho chcela odist,tak by to urobila,...sice..mozno ju drzia peniaze a dieta,..tazko povedat

diaa

Ice,.nic v zlom,je mi to luto, ale uz len pre zachovanie vlastnej dostojnosti to vyries radikalne...pravdepodobne si urobil vsetko,co si mohol. Ked mas len trojrocneho syna, dedukujem,ze si este mlady, tak mas este milion moznosti zacat novy zivot. druha moznost je,zacat sa chovat rovnako ako ona..mozno si je tebou privelmi ista,zacni robit to iste, navrhni jej rozvod a mozno sa stane pravy opak,uvedomi si,ako ta ma rada a ked ta zacne stracat,zacne bojovat..A ked nie,tak ju nechaj,nestracaj cas a najdi si niekoho,kto o teba stat bude..hm?

ice-t5

ďakujem za rady,začalo to asi pred rokom,ked dost často odchádzala na služobné cesty ale aj to mi klamala zobrala si dovolenku a boh vie kde bola!ja tiež niesom dokonalý ale také niečo by som v živote nespravil,áno mám ju stále rád,už ani neviem prečo,nakoniec som to psychicky nezvládol a rozbil som auto v alko.,myslel som že potom si niečo uvedomí ale bolo to ešte horšie,snažím sa s ňou rozprávať,ale ona nemá o nič záujem je sebecká,už nevim ako dalej,sme už spolu 6 rok.,máme 3roč.syna.

diaa

ja s mojou povahou, by som sa na partnera vykaslala, rozviedla sa a nasla si niekoho, na kom mi zalezat bude,..ale kazdy sme ini. Na partnerstvo treba dvoch,...osamote je to dost "o nicom"...

trikss

otazka je, ci chces ten vztah udrzat. A ci si myslis, ze by to malo zmysel. No podla toho, co si napisal, to asi zmysel velmi nema. Tazko poradit co robit, bolo by dobre aspon ciastocne do toho vztahu vidiet.. A vediet kedy sa tieto zalezitosti zacali diat, kedy sa zena zmenila a ak taka bola stale, potom nie je co riesit.. Mozno treba najst dovod, preco sa tak chova.. Ale na to pomoze jedine rozhovor a verim, ze rozhovory ste mali. Ale z toho,. co pises mi pripada jasne, ze zena o zachranu vztahu nestoji. Ja by som na cas odisla niekam prec, aby mi to nejak preslo hlavou, ale zacala by som rozmyslat nad dobrym pravnikom.

damaxy

skús jej povedat,lúbim ta a darujem ti slobodu,chod.Aby to z jej strany nebolo zneužívanie tvojej lásky,ak sa cíti spútaná a neslobodná dávno by odišla.Inak fakt o nu stojíš?