TEST PLODNOSTI

matulikikik

baby, ja som vysadila antiku a mala som zatial menzes dvakrat od septembra..po 57 a 47 dnoch a cakam co bude dalej...kedysi som mala 35 dnovy cyklus. na gynde som este od vysadenia nebola, ale chystam sa. existuje nieco nehormonalne na upravu cyklu? nemyslim ze existuje nejaky test plodnosti... preco potom pary co nemaju problemy nemozu mat deti. podla mna sa to zistit neda...ale neviem to len moj nazor

Zora22

Takýto problém mám aj ja.Aj môj gynekológ len pozrie cez ultrazvuk a vraví,že všetko je v poriadku a že som mladá a moja nepravidelná menzes sa upraví.A prečo by som nemohla mať deti.A pritom tá nepravidelná menzes už trvá 11rokov ztoho som brala antikoncepciu 5 rokov a nič sa neupravilo.Problém je vtom ,že nemám odvahu mu povedať,že chcem prestúpiť.A tiež neviem,či vôbec ovulujem.Keďže cyklus mám 38-44 dňové.

katarina

chcela by som sa opytat ci test plodnosti mi moze doktor urobit na poziadanie...mna odpisal s tym ze to az ked budem vydata a po pol roku...ved to je blbost si myslim...a neviete kolko to stoji?...diki :)

laraa

tak ja som vzdy utekala za gynekologom, ked som mala problem. lenze ten idiot ma nikdy nevysetril - poslal ma domov s tym, ze to je normalna, ze som mlada.. :-OOO skoda, ze ja sprosta som ho uz nevymenila skor.. :-(

januška

no ja by som tiez privitala nejaky ten test plodnosti pretoze som mala vela problemy s vytokmi a ked som bola mensia som ja krava sprosta na to kaslala a teraz sa moc bojim ze sa mi to vypomsti ale myslim ze nic take neni :(