Hrca v krku a uzliny

Príspevok v téme: Hrca v krku a uzliny
ninik

asi 3tyyzden mam problem so stitnou zlazou a pocit hrce v krku.endokrinologicka povedala, ze hrca nie je zo stitnej zlazy.par dni nato sa mi zvacsili uzliny na krku, nie su bolestive, ale su zvacsene.a vzdy ten pocit hrce v krku.v nemocnici mi nic nepovedali, neviem co mam robit, poradte mi.mam 21rokov, muza a rocneho syna.

moniyy

pred mesiacom aj pol som mala opuchnute lymfaticke uzliny z choroby kt. mi presla a lymfaticke opuchnute uzliny tiez..no ale neskor som si pozornejsie vsimla ze este nejaka ta hrcka mi v tom krku ostala cca 1,3 cm taka stvrdnuta.. co mam robit?? pls poradtee

RNG

Boxer, daj si urobit rozbor krvi, len priznak bolesti nie je dost na odhad diagnozy.
Ak mas zvysene pecenove enzymi, musis detoxifikovat a regenerovat pecen(vid protokol dr Berksona)
Ak mas zaplesnene telo vcitane pecene, musis drzat bezsacharidovu dietu, brat hodne kokosoveho oleja a pod.
Podobne temy uz bezali(plesne, Candida albicans...)
Ak mas pretucnenu pecen(stenoza) musis z nej odburat tuky(redukcna dieta,lecitin a calcium D- glucarate)

martina cupanikova

prosim poradit:prekonala som anginu so spojenim so zapalom priedusiek. Vybrala som lieky a stale ma tupy pocit bolesti v krku a mam aj bolave hrce. Je to normalne?

boxer

Moze niektoporadit??
Citim bolest voblasti pecene,na krcnej chrbtici akoby hrcu, na jazyku biely povlak. Myslel som, ze moze ist o kandidozu ustnej dutiny(preto aj nafuknute brucho, kt. by mohlo na pecen tlacit).Vyuzival som jedno balenie oreganoveho oleja a nezabral.

RNG

V prvom rade jod stimuluje tvoje vlastne telo na tvorenie vlastnych enzymov.
Potom najdolezitejsie v tomto pripade su proteolyticke enzymi-tie co odstranuju bielkovinne zhluky(bromelain(z ananasu), papain(z papaje), pankreatin(zivicisny vytazok),serrapeptaza(z kvasnych bakterii))
Brat vzdy na prazdny zaludok, aby sa to dostalo v plnej sile do krvneho obehu a cistilo telo.
Konkretne znacky nemozem pisat do fora, to by sa chapalo ako reklama.
Ked chces v tom radu, musis mi napisat svoj e-mail. Alebo sa pozri na Google.sk alebo .com na rozne vyrobky na trhu.

alexia1

a tie namotávačky s tou chlopňou neber vážne - ja mám s ňou tiež čosi, ale s uzlinami to absolútne nesúvisí

alexia1

ja tomu nerozumiem vôbec, lebo raz píšeš, že endokrinologička povedala, že to nie je zo štítnej zľazy a potom, že to spôsobuje štítna zľaza. Ja by som to riešila rýchlo a tlačila doktorov k výsledku, lebo to poznám, s uzlinami nie je sranda. Nech si spravia riadne odbery na hematológii

RNG

Co maju hrce na krku so srdcom nepochopim.
Tak alebo su to lymfaticke, alebo na stitnej zlaze.
Ak je to na stitnej zlaze, pomahaju enzymi a hlavne jod(jod proti hrvolu a inym nefunkcnym tkanivam)