Zblaznim sa asi...............................

Príspevok v téme: Zblaznim sa asi...............................
karin261

Ahojte, no asi to bude trapne, ale ja si neviem dat rady so svojim priatelom. Ja uz neviem co s nim mam robit. On je tak flegmaticky ze to nie je snad ani mozne. Co sa nasho vztahu tyka, tak absolutne sa nesnazi o nic, o nic. Uz ma to nebavi, je to normalne? Robi vsetko mozne, len to co by mal robit tak nerobi, poradte co mam s nim robit, lebo ho asi prizabijem od zlosti.....

mlkia

to je moja osobna skusenost z dalekej munulosti. mala som chalana, neskutocne som ho lubila a on bol total flegmos. nakoniec som ho nechala. Po mesiaci som ho stretla s inou, absolutne zmeneneho. Moj zaver.
je alibista, a nechce dat kopacky ako prvy,a caka ako sa to vyvinie.

mairim

aj ja som mala podobneho priatela....zacal to robit vraj kvolu tomu, ze som sa tak spravala ja. ano spravala, ale potom som sa uplne zmenila a venovala som sa mu niekedy mozno az prilis :D ale ani to mu nestacilo, stale mi vytykal ze sa malo snazim....uz ma uplne psychycky deptal(a on to na mne urcite videl), bola som z neho 2tyzdne znicena a nakoniec som sa snim rozisla....a mam taky dojem, ze mu to bolo uplne jedno, ci zostaneme spolu alebo nie(este sa mi aj smial to tvare)....mam taky pocit, ze sa vyklula jeho prava tvar, egoista. dufam, ze toto nie je tvoj pripad, lebo to nezelam nikomu!