enterobacter a enterokok

Príspevok v téme: enterobacter a enterokok
lydia32

Ahojte, uz asi 2 mesiace je tomu co mam doma ampicilin, lekar mi vravel ale som mu zle rozumela ze ci mam enterokok alebo enterobacter ale vravel ze to nie je v crevach tak neviem ktore mam stych. nemohla som to brat mala som zapal ladvin tak nemohla som brat dvoje antibiotika. prosim mali ste to uz niektora tento bacill je to skoldive aj sa bojim to brat aby mi nebolo spatne.. prosim poradte..

Ivka 1

Na enterokoky a enterobaktéry mám osvedečené užívanie aloe vera gélu a prírodných antibiotik.Pomôže to aj pri
zápale ľadvín. Ak chceš,napíš mi na mail.

RNG

Na zapaly ladvin je dobre brat D-manozu, popisovane mnohokrat pri urinarnych
Firma Meda(ceska) ho predava v zmesi s vytazkom z brusnic-tiez dobre na urinarne, a propolisom
Odporucam dvojnasobne davky ako firma Meda na klinicku ucinnost.
(D-manoza je druh sacharidu, ktory potlaca rozne bakterialne procesy.)

RNG

Enterokok je obvykle v crevach, v poslednom case sa vyskytli druhy ktore boli rezistentne na antibiotika(VRE=vancomycin rezistant enterococcus) ale na nich celkom dobre zabera GSE(30 kvapiek do 1/2 l vody)

Enterobacter aerogenes sa casto nachadza v crevach, u zdravych nesposobuje problemy, kvasi zvysky na metan. Ak sa vsak dostane pri operacii alebo zavedeni kateteru do krvi, moze sposobit kozne problemy a rozrusovanie tkaniv.
Sirokospektralne antimikrobialne doplnky by mali byt aj tu ucinne